Архів новин

НОВИНИ
Волинського об`єднання церков ХВЄ

 

Хроніка, лютий 2017

Реформація – рух, що змінив світ

Саме під таким гаслом у м. Луцьку 24 лютого 2017 року відбувся просвітницький захід для вчителів історії та інших суспільних наук. Гостинно були відчинені двері Палацу учнівської молоді, у якому зібралися понад 300 учасників конференції з різних куточків Волині.

Хроніка, січень 2017

У Торчині відбулася обласна пресвітерська конференція

«Тільки живіть згідно з Христовою Євангелією...» Під таким гаслом 24 грудня 2016 року в приміщенні молитовного будинку церкви християн віри євангельської смт Торчин відбулася річна звітна пресвітерська конференція Волинського об’єднання церков ХВЄ. Служителі з понад 200 церков зібралися, щоб вислухати звіти керівників об’єднання.

Хроніка, листопад 2016

Новий Дім молитви у Цумані

27 листопада 2016 р. відбулося відкриття і посвята новозбудованого Дому молитви в Цумані. На свято завітало чимало гостей, тому приміщення, яке розраховане на вісімсот сидячих місць, було вщерть переповнене й багатьом прийшлося кілька годин стояти на ногах.

Дводенна конференція християнської молоді на Волині

25–26 листопада 2016 р. в Луцьку, у церкві Христа Спасителя відбувалася конференція. Вона зібрала понад півтори тисячі християнської молоді Волині. Молоді люди протягом двох днів могли почути семінари, проповіді, свідчення служителів зі Сходу, послухати спів хорів та євангельських гуртів, а також отримати відповіді на питання. Захід пройшов під гаслом із Книги пророка Єзекіїля: «І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край…»

Як Україна буде відзначати 500-ліття Реформації?

Представники 14 євангельських деномінацій з усієї України 21 листопада 2016 р. зібралися в Києві на Всеукраїнській нараді регіональних оргкомітетів R500. Ця зустріч стала початком спільної праці українських церков та організацій протягом наступних 15 місяців для розповсюдження Євангелії. На зустрічі обговорювалося, які події, заходи та акції відбудуться в Україні в рамках святкування 500-ліття Реформації, і як можна до них долучитися.

15 років церкві ХВЄ у селищі Голоби

13 листопада 2016 р. став днем не тільки першого снігу та переметених доріг, але й святом для членів та гостей євангельської церкви смт Голоби Ковельського району, які відзначили п’ятнадцятиріччя заснування церкви. Селище з непростою історією, з багатьма історичними й архітектурними пам’ятками на початку ХХІ століття поповнилося ще одним будинком-красенем — домом молитви.

10-ліття церкви ХВЄ у селі Воютин

30 жовтня 2016 р. євангельська церква села Воютин Луцького району відзначила своє перше десятиріччя. Хоча, за спогадами очевидців, християни віри євангельської були в селі ще в першій половині ХХ століття (1930-ті роки), коли служіння робили по хатах. За словами Василя Паламарчука, служителя церкви смт Торчин, робити євангелізаційні служіння у Воютині почали у 1991 році.

У селі Цміни новосілля євангельської церкви

13 листопада 2016 р. в селі Цміни відбулося відкриття-посвята дому молитви. Розділити радість із членами цієї євангельської церкви прибуло багато гостей, у тому числі представники місцевої влади та керівництво ХВЄ. Гості виголосили багато привітань та побажань. Голова сільської ради Наталія Оксенюк засвідчила про молитовну підтримку церкви під час її тяжкої недуги.

П’ятидесятниця — відповідь на виклики сучасності

З 6 по 9 жовтня 2016 року у Львіві під гаслом «П’ятидесятниця — відповідь на виклики сучасності» проходив ІІ Світовий конгрес ХВЄ.

Будуймо свій дім любов’ю

1 жовтня 2016 р. двері Церкви Христа-Спасителя в Луцьку гостинно відчинилися для християнок Волині. Близько 700 жінок прибули на обласну конференцію, щоб поспілкуватися й збагатитися Божими настановами для життя й праці.

Хроніка, вересень 2016

Пресвітерська рада Волинського об’єднання церков ХВЄ спростувала звинувачення Віктора Літовченка на адресу єпископа Михайла Близнюка

17.10.2016. У зв’язку із появою у ЗМІ, зокрема на телеканалі «Аверс» (м. Луцьк, Волинська обл.), сюжету в якому прозвучали звинувачення на адресу ст. пресвітера обласного об’єднання, єпископа Михайла Близнюка з боку американця українського походження Віктора Літовченка, це питання було винесено на розгляд пресвітерської ради Волинського об’єднання церков ХВЄ.

Чверть століття дому молитви

18 вересня 2016 р. відбулося святкове богослужіння в церкві християн віри євангельської міста Горохова з нагоди 25-ліття побудови молитовного будинку.

Люди в білих халатах турбуються не тільки про тіло

4.09.2016. Кожен з нас має не тільки душу, а й тіло, яке часто нам нагадує про себе, а то й дошкуляє болячками. І як би людина не старалася й не береглася, кожному з нас доводилося побувати в лікаря, а то й полежати на лікарняному ліжку. І трапляється всяке… Часто ми до лікарень потрапляємо, коли вже нас туди ведуть чи привозять, що стає причиною цього — не знаю. Хоча причин, на мою думку, багато: це і фінансово-економічні, і «далеко їхати», і «а може пройде», і багато роботи, і наша ментальність. А ще часто людині болить усе, тобто болить її душа.

Не забувайте ж і про спільність…

31.08.2016. Уже стає традицією проводити наприкінці серпня день відпочинку для сестер із «Церкви Святої Трійці» (м. Нововолинськ Волинської обл.) на території табору «Прикордонник». Ось і цьогоріч близько 70 жінок, переважно з непростими долями, мали змогу побути разом на мальовничому березі Західного Бугу.

Конференція педагогів-християн

20.08.2016. У серпні педагоги-християни Волинської області зібралися на свою чергову конференцію в Луцьку. Першим був семінар на тему «Передача християнських цінностей християнином-педагогом», який провів Михайло Близнюк, єпископ братства ХВЄ Волині.

Хроніка, червень, 2016

Служіння посвяти та відкриття дому молитви у селі Лежниця

20.05.2016. 1 травня 2016 року, на свято Пасхи, в домі молитви було проведено перше богуслужіння.
20 червня 2016 року відбулася прекрасне служіння посвяти та відкриття дому молитви церкви села Лежниця.

Та Бог воскресив Його

Пасхальне привітання голови Об’єднання церков християн віри євангельської Волині

Третій випуск регентської школи

10 квітня 2016 р. в євангельській церкві «Спасіння» міста Ківерці відбулося свято – випуск регентів Регентської школи, що з 2010 року функціонує при Волинському об’єднанні церков християн віри євангельської.

Помер пресвітер церкви с. Хопнів Володимир Міщук

Хроніка, січень,2016

Звітна обласна конференція 2015

19 грудня 2015 року в Домі молитви ківерцівської церкви «Спасіння» (пресвітер – Василь Гламазда) зібралися служителі Волинського об’єднання церков на свою щорічну звітну конференцію, яка проходила під гаслом «…будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості!» (1Тим.4:12)

Хроніка, грудень,2015

Що таке дружба та з ким її мати

28 листопада 2015 р. відбулася конференція християнської молоді Волині, що зібрала понад півтори тисячі учасників. Проходив захід у «Церкві Христа-Спасителя» в місті Луцьку. Його гаслом стали слова «Набувайте друзів собі…» (Лк.16:9). Тобто конференція була присвячена нашим стосункам, зокрема різним аспектам дружби: між людьми, між людиною та Богом, між особами протилежної статі. Молоді люди могли почути, як Боже слово реагує на наші взаємини, із ким їх мати та чи Богу все одно, із ким ми маємо тісні стосунки.

Євангельська церква в Торчині: історія та сьогодення

22 листопада 2015 р. церква ХВЄ смт Торчин відзначила двадцятилітній ювілей проведення служінь у своєму Домі молитви, а також День подяки Господу за пройдений шлях. Привітати торчинців та розділити з ними радість прибули служителі з багатьох церков області. Завітали також і представники місцевої влади. Селищний голова, вручивши подяки керівництву церкви, зауважив, що він приємно вражений служінням, хоч на такому заході вперше. Проповідували гості та місцеві служителі, а співали гурти місцевої церкви («Скеля», «Голос Сіону»), хори (старший, молодіжний, дитячий), грав духовий оркестр.

Хроніка, листопад, 2015

Церква села Липне відсвяткувала 90-річний ювілей

8 листопада 2015 р. церква с. Липне святкувала ювілей — 90 років. 7 листопада в суботу відбулася зустріч, яка зібрала вихідців із цієї церкви з усього світу. В родинній атмосфері, в простоті, без помпезності християни згадували власну історію, переглядали фото. А в неділю вже було більш офіційне служіння, яке відвідали гості з усієї Волині та з-за її меж.

Хроніка, вересень 2015 р.

Церква села Підріжжя відзначила 90-річний ювілей

Нинішній та минулий 2014 рік стали ювілейними — багато церков відзначали своє 90-ліття. І серед них — відома далеко за межами свого регіону церква села Підріжжя Ковельського р-ну. 27 вересня 2015 року в місцевому домі молитви церви ХВЄ зібралися численні гості, щоб згадати дорогу, яку громада пройшла за дев’ять десятиліть. Звичайно, зібралися далеко не всі, хто так чи інакше причетний до цієї церкви, — доля розкидала вихідців цього села по цілому світі. Але, як зазначалося на святковому богослужінні, саме вони стали сіячами Доброї Вістки не лише на своїй малій батьківщині, але й на нових місцях проживання.

Єпископ Михайло Близнюк: «На Волині ростуть церкви та спостерігається сплеск патріотизму»

8.09.2015. Наша розмова зі старшим пресвітером Волинської області Михайлом Близнюком торкнулася насамперед питань, насущних для всієї церкви в Україні – події на Сході та служіння постраждалим людям. Єпископ розповів про специфіку роботи переселенцями, які прагнуть переїхати до західної Європи та про допомогу нелегальним мігрантам (область прикордонна). А також про те, як виросла церква за останні п’ять років.

Християнська молодь з проповіддю Євангелії для дітей

28.08.2015. З настанням літа в багатьох молодих людей з’являється можливість відпочити від робочих буднів або ж плідно попрацювати на ниві Божій. Що ж під час літньої пори обирає християнська молодь: відпочинок, прибутковий заробіток чи працю на ниві Божій? Я мала змогу поспілкуватися з молодими сестрами та братами, які цього літа плідно попрацювали з проповіддю Євангелії серед діток у селах Волинської області та за її межами.

Хроніка, серпень, 205 р.

Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки той самий! V З’їзд волинської молоді церкви ХВЄ

Під таким гаслом пройшов V З’їзд волинської молоді церкви ХВЄ, який цього року припав на 6-8 серпня. Незмінний жовто-білий намет на березі Стиру в селі Рованці, що вже став своєрідним символом з’їзду, знову запросив послухати християнські семінари, проповіді, пісні, а також розділити дружнє спілкування та з’єднатися у спільній молитві до Господа.

Ювілей місії "Голос надії"

з 23 по 25 липня 2015 р. у Луцьку в приміщенні церкви Христа-Спасителя пройшла святкова конференція місії "Голос надії", присвячена 25-річному ювілею.

Хроніка, липень, 2015

Коли відчиняються вуха глухих

12 липня 2015 р. в одній із церков міста Ковеля відбулося святкове богослужіння з нагоди відзначення п’ятнадцятирічного ювілею служіння глухим людям. Дім молитви на вулиці Соборній, 26 був переповнений людьми, що прибули сюди не лише з Волині, а й з багатьох регіонів України і навіть з сусідньої Білорусі.

Хроніка, червень 2015

Волинська обласна конференція християн-підприємців

27 червня 2015 р. в Луцьку євангельська Церква Христа-Спасителя прийняла конференцію християн-підприємців Волинської області, на якій було обрано правління відділу підприємництва, визначено план і напрямок подальшої діяльності, відбувся обмін досвідом ведення бізнесу, обговорено юридичні та бухгалтерські питання, а також Віктором Вознюком проведено семінар на тему «Роздоріжжя в духовному зростанні».

Хроніка,квітень, 2015

Хроніка, березень 2015

Хроніка, лютий 2015

Волинські церкви для Сходу України

24 січня на обласній звітній конференції служителів Церкви ХВЄ єпископ Михайло Близнюк закликав і далі підтримати східні області України, що потерпають від бойових дій. Християни Волині жваво відгукнулися і вже через декілька днів стали відправлятися заповнені продуктами фури й вантажні автобуси.

Хроніка, січень 2015

У Луцьку відбулася 26 Волинська обласна конференція служителів церков ХВЄ

24 січня 2015 р. в домі молитви луцької церкви Христа Спасителя відбулася 26 Волинська обласна конференція служителів церков ХВЄ, яка зібрала 233 делегати. Темою цьогорічного зібрання служителів стали слова з Євангелії від Матвія: «Тож пильнуйте, бо не знаєте, котрого дня прийде Господь ваш» (24:42).

«Бог багатий милосердям» - 2015

16 січня 2015 р. у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбувся 10-й телемарафон «Бог багатий милосердям». Упродовж дня у прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь» з 8:45 до вечора тривала пряма трансляція виступів хорів та гуртів релігійних громад Волині. Завершилося це урочисте дійство зверненням і подякою представників влади.

Архів новин

 

     


Телепередача
дивіться щосуботи
о 18.30,
повтор
у понеділок о 8.00
на "Новій Волині"

Архів


Радіопередача
слухайте щонеділі
о 20.10
на Волинському
обласному радіо

Архів