Архів новин

НОВИНИ
Волинського об`єднання церков ХВЄ


 

У Ковелі відбулася звітна конференція церков ХВЄ Волині

28 грудня 2019 року відбулася чергова Пресвітерська конференція Волинського об’єднання УЦХВЄ. Вона була звітною, проходила під гаслом «Пильнуйте себе та всієї отари…» і зібрала близько 219 служителі Волині. На конференцію були запрошені старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночки, старші пресвітери та їхні заступники Рівненського (О. Коток, А. Яковець) та Львівського об’єднань (В. Якимів, В. Семенюк). Разом із названими гостями учасників з’їзду привітали єпископи Микола Синюк та Степан Веремчук.


 

Дім молитви в Березній Волі – надія на розквіт

8 грудня 2019 р. в селі Березна Воля Любешівського району відбулося врочисте зібрання з нагоди посвяти дому молитви. Подія зібрала біля двох сотень людей, коли в селі проживає трохи більше трьох сотень. До Березної Волі завітали гості з різних куточків Любешівського району, з Волині й не тільки: село межує з Рівненщиною, тому у святковому богослужінні взяли участь служителі церков сіл Кухче Зарічненського району (Анатолій Вакуліч) та Кухотська Воля (Микола Вакуліч).


 

Молодіжна конференція УЦХВЄ Волині

7.12.2019. Чергова молодіжна конференція ХВЄ відбулася в Луцьку, в домі молитви Церкви Христа-Спасителя. Зареєстровано 1400 чоловік, а в загальному було більше 2000 тисяч присутніх. Найбільше учасників із Камінь-Каширського, Маневицького та Луцького регіонів.


 

Відкриття Волинської філії КБІ в Луцьку

29 листопада 2019 р. розпочала роботу філія Київського Біблійного Інституту при Волинському об’єднанні Української Церкви Християн Віри Євангельської. В урочистому відкритті взяли участь голова Волинського об’єднання УЦХВЄ єпископ Михайло Близнюк, директор КБІ Олександр Давиденко, декан КБІ Алла Нечипорук, завідувач євангелізаційного відділу УЦХВЄ Олександр Попчук, завідувач відділу освіти Волинського об’єднання УЦХВЄ Микола Волков, ректор Волинської філії КБІ доктор богослов’я Андрій Ходорчук та інші служителі й гості.


 

У Луцьку почали служіння сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю

23 листопада 2019 року в «Церкві Христа Спасителя» відбулася зустріч 13 сімей, які виховують дітей із інвалідністю. Такий захід на базі цієї церкви відбувся вперше і мав назву «Дорогоцінний скарб». Поки з дітьми окремо працювали вчителі недільної школи, батьки мали змогу поспілкуватися між собою. На зустрічі були присутні служителі церкви Петро Мельник, Ігор Скоць, лікар Олександр Третяк, а також Оксана Семнюк із церкви «Фіміам», яка багато років піклується про двох дочок із ДЦП.


 

Відійшов у вічність пресвітер Володимир Давидюк

17 листопада 2019 року відійшов у вічність Володимир Дем'янович Давидюк – пресвітер церкви в с. Ярівка Горохівського р-ну.


 

Хроніка, жовтень, 2019

.


 

Хроніка, вересень, 2019

.


 

Відкриття дому молитви у селі Котів

18 серпня 2019 церква села Котів провела святкове богослужіння з нагоди 100-річчя євангельського руху в селі та посвячення новозбудованого дому молитви.


 

Хроніка, серпень, 2019

.


 

IX молодіжний з’їзд ХВЄ Волині

7-11 серпня 2019 року поблизу с. Карасин Маневицького району Волинської області, проходив IX з’їзд християнської молоді. Його гаслом став вірш із Євангелії від Матвія, 6:33: «Шукайте перш за все Царства Божого і Його праведності, а це все вам додасться!»
Серед соснового лісу біля озера Тросне розмістилося справжнє наметове містечко з населенням 1050 молодих людей — це ті, які проживали тут постійно. А за всі дні з’їзду зареєструвалися 1750 чоловік.


 

Хроніка, червень, 2019

.


 

Посвячення дому молитви в Седлище

17 червня 2019 р. для євангельських християн села Седлище Любешівського району стане пам’ятною датою — у цей день відбулася урочиста посвята нового дому молитви. Привітати віруючих прибули односельці, представники місцевої влади, керівництво Української Церкви Християн віри Євангельської (УЦХВЄ) та Волинського об’єднання УЦХВЄ, друзі з багатьох євангельських церков Волині.


 

Виклики останнього часу. Молодіжна конференція

11 травня 2019 р. молоді люди із західних областей України, а саме — Львівської, Закарпатської та Волинської, стали учасниками конференції, що відбулася в євангельській Церкві Христа-Спасителя, у Луцьку. Конференція зібрала велику кількість християнської молоді (біля двох тисяч осіб). На ній було порушено важливі питання. Серед наболілих питань було й те, що стало темою форуму: виклики останнього часу.


 

Хроніка, травень, 2019

.


 

Пожежа у таборі «Єдність»

28.05.2019. У християнському таборі для людей з інвалідністю, що біля Ковеля, сталася пожежа: згоріла кухня. Для відновлення потрібні кошти, тому організатори звертаються до небайдужих людей допомогти відновити приміщення.


 

«Використовуйте час» Звітна конференція УЦХВЄ

Річна звітна конференція братерства, що пройшла 15-16 травня 2019 року в церкві «Соборна» в Софіївській Борщагівці під Києвом, зібрала 278 делегатів з п’ятидесятницьких церков України та зарубіжжя. Програма заходу цілком відповідала його гаслу — «Використовуйте час» (Еф.5: 16).


 

Ювілейне зібрання з нагоди 90-ліття об’єднавчого з’їзду та заснування Союзу ХВЄ

4 травня 2019 року в Луцьку відбулося ювілейне зібрання служителів УЦХВЄ з нагоди 90-ліття об’єднавчого з’їзду та заснування Союзу ХВЄ. Святкування, організоване Волинським об’єднанням церков ХВЄ, проходило в «Церкві Христа Спасителя» і зібрало 630 служителів з різних областей України, а також з Білорусі та США. Усього на заході були присутні понад 800 чоловік.


 

Велике щастя — бути інструментом у Божих руках

8.05.2019. Одним із пріоритетних напрямків діяльності церкви завжди було й буде місіонерство, яке покликане досягнути проповіддю Євангелії людей. Для цієї праці Бог обирає особливо посвячених Йому християн. Один із таких — уродженець села Скобелка Горохівського району Волинської області Ігор Молочник, який уже декілька років виконує місіонерське служіння в Чернігівській області


 

Хроніка, квітень, 2019

.


 

На Волині запрацювала Біблійна школа

2 лютого 2019 р. в Маневичах стартувало навчання в Біблійній школі. На Волині для багатьох це вже не є новиною. Адже сьогодні посвятили себе для вивчення Слова Божого студенти чотирнадцятого набору. Бажання студіювати євангельські істини проявили тридцять вісім молодих людей з різних областей України й не тільки, тому що двоє учнів прибули з Росії. Проводитиметься навчання на базі Маневицької євангельскої церкви й триватиме до 21 квітня 2019 року.


 

Хроніка, січень, 2019

.


 

У Луцьку відбулася робоча зустріч працівників відділу освіти Волинського об`єднання церков ХВЄ

17 січня 2019 р. у місті Луцьку відбулася робоча зустріч працівників відділу освіти Волинського об`єднання Української церкви християн віри євангельської, організована його завідувачем Миколою Волковим. У ній взяли участь близько двох десятків відповідальних за освіту по регіонах, викладачів релігійних дисциплін, окремих служителів церкви. Учасники зустрічі обговорили положення «Про відділ освіти Волинського об`єднання церков ХВЄ» та затвердили його.Рукопокладення у церкві с. Кукли

20 січня 2019 р. в домі молитви селі Кукли Маневицького району відбулося святкове богослужіння. Причиною цього стало не лише свято Водохреща, а й урочиста подія рукопокладення на служіння: на пресвітерське — Руслана Наумчука, а на дияконське — Івана Крищука.

Звітна конференція Волинського об’єднання ЦХВЄ

Це зібрання служителів відбулося 29 грудня 2018 р. в Луцьку, в домі молитви Церкви Христа-Спасителя. Тридцята звітна конференція зібрала більше двохсот пресвітерів та дияконів, що виконують служіння в більших і менших євангельських громадах нашої області. Девізом цього заходу стали слова з Другого послання апостола Петра: «…щоб зростали в благодаті й пізнанні Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа».

Відійшов у вічність Каганюк Петро

7 грудня 2018 р. відійшов у вічність пресвітер церкви с. Мокрець, Турійського району Каганюк Петро Григорович.

Відійшов у вічність Микола Лотоцький

30 листопада 2018 року відійшов у вічність Микола Йосипович Лотоцький, заступник єпископа Волинського об’єднання УЦХВЄ та його скарбник, пресвітер церкви смт Мар’янівка.

Молодіжна конференція на Волині

8 грудня 2018 р. в Луцьку, в приміщенні дому молитви Церкви Христа-Спасителя відбулася обласна молодіжна конференція. Захід був дуже велелюдним. Зареєструвалося більше 1300 делегатів, а ще кілька сотень цього не зробили. Зал, що може вмістити дві тисячі чоловік, був переповненим, а тому тим, хто затримався в дорозі або за домашніми справами, довелося терпеливо стояти в дверях.

Хроніка, грудень, 2018

Хроніка, листопад, 2018

Тридцятилітній ювілей церкви Горохова

В гарний погожий ранок осіннього дня — 18 листопада 2018 року віруючі міста Горохова поспішали на святкове богослужіння в Дім молитви церкви Християн віри євангельської. День подяки Богові, який відбувається тут щороку в цю пору, збігся з важливою історичною датою в житті цієї помісної церкви — її тридцятиліттям.

Хроніка, жовтень, 2018

Церква села Борочиче відзначила 90-річчя

12 серпня 2018 року в с. Борочиче Горохівського району відбулося урочисте богослужіння з нагоди потрійного свята — 90-літній ювілей церкви «Вефіль», 30-ліття дому молитви і 10 років церковному оркестру. Ініціаторами відзначення святкової дати стали Олена Богонос, Іванна Осіпович і Світлана Гесь — волонтери, які з благословення пресвітера Віталія Притули підготували історичну довідку й навіть створили фільм про церкву зі спогадами старожилів.

Хроніка, серпень, 2018

VIII з’їзд молоді Волині, Самари-2018

Під гаслом «Господь — розкіш твоя!» з 8 по 12 серпня 2018 р. проходив VIII З’їзд молоді ХВЄ Волині в с. Самари, що на Ратнівщині, який зібрав близько тисячі учасників (зареєстровано — 850). Протягом п’яти днів з’їзду християнська молодь проживала в наметах серед лісу на березі о. Лука. У щоденну програму входили богослужіння, секційні заняття, молитви.

Хроніка, липень, 2018

«Єдність», яка єднає!

З 2 по 9 липня 2018 р.поблизу м. Ковеля, на мальовничій лісовій галявині, пройшов семиденний відпочинок як для дітей, так і для дорослих. Тільки тут не було чути гучного сміху, емоційних викриків вболівальників, гомону дітвори. Чому? Це табір для людей із вадами слуху… З багатьох куточків України для зустрічі та спілкування приїхали близько 60 чоловік.

Хроніка, квітень-травень, 2018

У Стобихівці відбувся з’їзд людей з інвалідністю

29 квітня 2018 року в с. Стобихівка Камінь-Каширського р-ну відбувся черговий з’їзд людей з інвалідністю.
На чолі з пастором С. І. Морозом церква вже не вперше приймає чималу делегацію особливих людей.
Цей з’їзд налічував 153 особи з інвалідністю (неповносправні, з вадами слуху та вадами зору) та близько 85 волонтерів.

Освітяни ділилися досвідом віри

«Випробування вашої віри» — саме такою була тема семінару в рамках конференції християн-педагогів, яка відбувалася 24 березня 2018 року в м. Червонограді Львівської області. Близько восьми десятків педагогів із Волинської та Львівської областей зібрав цей цікавий та змістовний захід.

Хроніка, березень, 2018

Пам’ятай ту дорогу…

18.03.2018. Майже двадцять сім літ живемо в незалежній Україні. За цей час виросло нове покоління християн, які живуть в абсолютно інших умовах, аніж християни попередніх поколінь. Саме пам’яті про одну з найскладніших віх в історії життя церкви в Україні було присвячене Богослужіння, яке відбулося 18 березня цього року в Горохівській церкві християн віри євангельської. Воно було ініційованим, організованим та проведеним молоддю місцевої громади.

Життя без компромісів

17.03.2018. 17 березня, у суботу, відбулася конференція молоді євангельських церков Луцького регіону, до якого входять Ківерцівський, Луцький, Рожищенський райони. Захід відбувся в луцькій «Церкві Христа-Спасителя» та зібрав біля трьохсот учасників. Андрій Ходорчук провів семінар на тему «Життя без компромісів».

Віктор Назарчук: «Моя життєва позиція — просто йти за своїм покликанням»

Коли з нагоди 25-ліття діяльності духового оркестру церкви християн віри євангельської м. Горохів я зустрівся з його керівником Віктором Петровичем Назарчуком і зайшла мова про інтерв’ю для журналу, то він аж знітився. Сказав: «Я не хочу себе якось виставляти. Бо те, що ми тут натворили, то порівняно з жертвою Ісуса Христа — ніщо. Моя життєва позиція — просто йти за своїм покликанням і виконувати свою працю».

У найчисельнішій євангельській церкві на Волині рукопокладення служителів
11 лютого 2018 року «Церква Христа-Спасителя» м. Луцька провела врочисте зібрання, на якому було рукопокладено на пресвітерське служіння Євгена Мельничука, Анатолія Москвича та Ігоря Скоця, а на дияконськеЮрія Кравчука та Федора Громика.

Хроніка, лютий, 2018

Михайло Близнюк: «Мені хочеться дивитися на все так, як дивився Христос»
Інтерв’ю з єпископом Михайлом Івановичем Близнюком, головою Волинського об’єднання церков ХВЄ

Хроніка, січень, 2018

Горохівський духовий оркестр відзначив свій ювілей
21 січня 2018 р. в Горохівській церкві християн віри євангельської відбулося святкове Богослужіння, приурочене двадцятип’ятиліттю створення в цій християнській общині духового оркестру.
Коли в місті Горохові була заснована євангельська церква, у яку входили не тільки християни цього міста, але й віруючі багатьох сіл, служителі церкви — пресвітер Мельничук Я.Т., диякони Синюк П.Р., Сусь М.В. та Сірук М.Т. ініціювали створення духового оркестру.

Новий Дім молитви в Башликах
Святкові дні в християн віри євангельської села Башлики почалися ще в переддень Різдва Христового, а точніше – 24 грудня 2017 року відбулася посвята й відкриття новозбудованого дому молитви. Просторий зал, розрахований на п’ятсот сидячих місць, умістив ще стільки ж людей.

Молодіжна конференція УЦХВЄ Волині
Що потрібно робити, щоб бачити світ не викривленим; як жити, щоб бути чистим і в усьому зразком в епоху ІТ-технологій. Саме такі злободенні питання обговорювали на молодіжній конференції у Луцьку, в домі молитви «Церкви Христа-Спасителя» 9 грудня 2017 р., яка зібрала півтори тисячі учасників.

Церква в епоху GOOGLE
Наша епоха — епоха ХХІ століття вже названа цифровою. Я хотів би поговорити про те, як християнам реагувати на сучасні технології й особливо на таку сферу, як інтернет, яка замінила собою безліч інших сфер, із яких ми раніше черпали інформацію. Нині, маючи доступ до інтернету, ми маємо доступ до такого об’єму інформації, як наші батьки за двадцять років. І це впливає на нас, навіть якщо ми цього не усвідомлюємо.

Архів новин