Третій випуск регентської школи

10 квітня 2016 р. в євангельській церкві «Спасіння» міста Ківерці відбулося свято – випуск регентів Регентської школи, що з 2010 року функціонує при Волинському об’єднанні церков християн віри євангельської.

При витоках діяльності цього закладу стояв Олександр Іванович Величко – пресвітер церкви с. Піддубці. З його ініціативи був сформований викладацький колектив, що складався з трьох осіб: Олександра Величка (керівника), Павла та Тетяни Зав’ялових. Під керівництвом Олександра Івановича вийшло два випуски студентів.

На третій набір школи записалося сімдесят вісім чоловік, але витримали два роки навчання й отримали свідоцтво лише тридцять шість. Заняття відбувалися щосуботи в приміщенні євангельської «Церкви Святої Трійці», що в м. Луцьку. Студенти вивчали хорознавство, сольфеджіо, диригування, дисципліни доктринального характеру та Новий Заповіт. Вивчені курси завершувалися тестуванням та екзаменами. Студенти мали можливість спробувати свої сили на практиці, працюючи самостійно з хоровим колективом.

Зі студентами останнього набору працювали Тетяна Світач, Павло Зав’ялов, Микола Корчук, Олександр Паламарчук, Віталій Міщук та Олександр Смітюх (керівник школи).

На святкове зібрання прибуло багато гостей. Серед них і голова Об’єднання церков – єпископ Михайло Близнюк. Він наголосив, що попереду кожного християнина широкі Господні поля, які чекають відданих і жертовних працівників. Пролунали на зібранні багато подяк Богові за пережиті благословення.


     


Телепередача
дивіться щосуботи
о 18.30,
повтор
у понеділок о 8.00
на "Новій Волині"

Архів


Радіопередача
слухайте щонеділі
о 20.10
на Волинському
обласному радіо

Архів