Хроніка, червень 2016

20 червня в церкві с. Лежниця Іваничівського району відбулося посвячення дому молитви. У служінні посвяти взяли участь єпископ М.І. Близнюк, заступник єпископа В.І. Грицак та інші служителі області.

26 червня в церкві м. Горохів Горохів Горохівського району відбулося рукопокладення на служіння благовісника Віталія Сергійовича Рощини. Рукопокладення звершили єпископ М.І. Близнюк, члени обласної пресвітерської ради М.Й. Лотоцький, М.П. Вакуліч.

26 червня в церкві с. Лобачівка Горохівського району відбулося рукопокладення на дияконське служіння Василя Миколайовича Мартинюка та Романа Андрійовича Романчука. Рукопокладення звершили єпископ М.І. Близнюк, члени обласної пресвітерської ради М.Й. Лотоцький, В.С. Смалько.

30 червня церква «Віфанія» м. Луцька розпочала будівництво нового дому молитви. Перед початком робіт служителі церкви «Віфанія» Степан Веремчук, Микола Синюк, а також єпископ Церкви ХВЄ Волині Михайло Близнюк, його перший заступник Василь Паламарчук та інші служителі звершили молитву за Боже благословення на звершення будівництва.

За проектом, новий дім молитви розрахований на 700 сидячих місць. Приміщення, яке тепер використовується для служінь, згодом буде реконструйовано та використовуватиметься на навчальні та соціальні потреби церкви.