Служіння посвяти та відкриття дому молитви у селі Лежниця

20.05.2016. Із певних причин моя сім’я переїхала на Волинь із Сумської області, у якій я та дружина Уляна служили місіонерами. Це сталося 1 червня 2011 року. Оселилися ми з дітками в невеличкій хатині в селі Лежниця Іваничівського р-ну. Після влаштування всіх необхідних справ відкрили двері свого будинку для проведення зібрань.

Упродовж п’яти років у нашій хаті була відведена кімната, у якій щонеділі й щосереди збиралися люди на служіння. Згодом, за рішенням братерської ради й членів церкви, було розпочато збір коштів на купівлю ділянки для дому молитви. А весною 2014 року було куплено дім із земельною ділянкою в центрі села, на вул. Центральна, 37, для молитовного будинку та реабілітаційного жіночого центру. Більше двох років велися ремонтні роботи в придбаному будинку. Багато допомагали в цій справі інші церкви. Разом із цим проводили служіння благовістя для жителів села, а влітку 2014 року вперше в селі провели дитячий християнський табір, на якому близько 50 хлопчиків і дівчаток мали змогу слухати про Ісуса. Моя дружина Уляна в нашій хаті проводила недільну школу.

1 травня 2016 року, на свято Пасхи, в домі молитви було проведено перше богуслужіння.
20 червня 2016 року відбулася прекрасне служіння посвяти та відкриття дому молитви церкви села Лежниця. З нагоди такої події на богуслужіння прибуло багато гостей. Щиро дякуємо всім, хто молився за цю справу, а також допомагав нам фізично та фінансово. Нехай усіх вас рясно поблагословить Господь! Нехай у нашій країні шириться вістка Євангелії і рясно намножується Його народ.

Віталій КОС