Дводенна конференція християнської молоді на Волині

25–26 листопада 2016 р. в Луцьку, у церкві Христа Спасителя відбувалася конференція. Вона зібрала понад півтори тисячі християнської молоді Волині. Молоді люди протягом двох днів могли почути семінари, проповіді, свідчення служителів зі Сходу, послухати спів хорів та євангельських гуртів, а також отримати відповіді на питання. Захід пройшов під гаслом із Книги пророка Єзекіїля: «І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край…»

У перший день конференції провів семінар голова Церкви ХВЄ України єпископ Михайло Паночко. Він пояснив присутнім, що значить стати у виломі: узяти на себе відповідальність; проявляти жертовність заради блага інших; творити невідступну молитву; проявляти співчуття; невідступно вірити в Боже милосердя.

Співом у цей день служили хори та гурти з церков села Рованці Луцького району та з Луцька (церква «Віфанія»), з Ковеля, з Нововолинська.

У другий день молоді було запропоновано два семінари. Перший провів директор місії «Голос надії» єпископ Микола Синюк. Він на прикладі біблійних історій витлумачив таку істину: Бог шукає нас, щоб доручити нам справу, а справа Його завжди велика, тому це вимагає пильності та відповідальності. А молодість – це пора, коли людина входить у відповідальність за свої вчинки.

Присутні могли почерпнути для себе інформацію про реформацію, що вона в собі несла, на які засади опиралася, та її наслідки в духовному та економічному житті людства. На важливість впливу реформації увагу молоді звернув Ярослав Лукасик, директор Східноєвропейського лідерського форуму.
Співом у цей день служили хори місцевої церкви. Також молоді люди мали можливість отримати від служителів відповіді на питання, які тривожать їх сьогодні.

Інна Мельник