«Ще ближче»
У Львові пройшла молодіжна конференція західного регіону

27 травня 2017р. молодь церков ХВЄ Волині в кількості близько 500 чоловік відвідала міжобласну молодіжну конференцію, яка відбулася у львівській церкві «Голгофа». Ця чергова щорічна конференція Західного регіону (Львівська, Волинська, Закарпатська, Тернопільська області) проходила під гаслом: «Ще ближче» і зібрала не менше 1500 молодих людей.

Молодь вітали служителі Іван Білик, Володимир Якимів, Богдан Левицький. Відвідав захід навіть мер Андрій Садовий. Посадовець поділився притчею про те, як Бог дав людині завдання штовхати важкого каменя. Чоловік довгі роки намагався це зробити, але не спромігся зсунути брилу з місця. Врешті в полоні сумнівів він став молитися: «Боже, навіщо ти дав мені завдання, яке мені не під силу? Я не можу пересунути цього каменя!» Але Бог відповів: «Я ніколи не казав тобі пересунути камінь, але тільки просив його штовхати. Те, що не під силу тобі, можливе для Мене! А тепер поглянь, як ти зміцнився, щодня докладаючи зусиль, — хоча камінь на місці, але змінився ти сам!»

Музичний супровід богослужіння здійснював молодіжний хор та гурт із Першої церкви християн віри євангельської м. Тернополя (вул. Квітова). А основним доповідачем конференції став Боб Сордж — пастор із Канзас-сіті, всесвітньовідомий як автор мотивуючих християнських книг, у минулому — керівник музичного відділу Біблійного інституту «Елім» (м. Ліма, штат Нью-Йорк).Служитель говорив практично пошепки через проблеми з голосом, про що він згадав у своїй промові. Перекладав із англійської пастор Тарас Калівошко.

Після обідньої перерви служив молоді співом та словом на тему «Духовний ріст» пастор-євангеліст Джордж Давидюк (м. Нью-Джерсі).

Дмитро Довбуш