Рукопокладення служителів у церкві м.Рожище

26 листопада 2017 р. в євангельській церкві районного центру Рожище відбулося рукопокладення на служіння братів, які пройшли випробувальний термін: Петра Глинюка — на пресвітерське, а Валерія Паламарчука, Івана Королюка, Юрія Сидорчука та Олександра Демчука — на дияконське.

Зі словом настанови до служителів та їхніх дружин звернувся заступник голови Волинського об’єднання церков Василь Паламарчук. Молитву посвячення на служіння звершили пресвітери Василь Паламарчук, Петро Рибак, Микола Лотоцький разом із стареньким місцевим пастирем Володимиром Грицюком, який служив церкві від початку її офіційного заснування.

Якщо говорити про офіційний вік євангельської п’ятидесятницької церкви в м.Рожище, то вона ще досить молода — їй лише двадцять дев’ять років. Але якщо зробити екскурс в історію протестантського руху в містечку, то має більш як столітню історію. Так, лише в 1988 році віруючі-п’ятидесятники м. Рожище стали клопотатися про окрему реєстрацію та про земельну ділянку під забудову. А вже в 1992-му стали збиратися у власному домі молитви, у якому проводять богослужіння й дотепер.

Нині церква християн віри євангельської м. Рожище нараховує 223 члени.

Інна МЕЛЬНИК