Рукопокладення у церкві с. Кукли

20 січня 2019 р. в домі молитви селі Кукли Маневицького району відбулося святкове богослужіння. Причиною цього стало не лише свято Водохреща, а й урочиста подія рукопокладення на служіння: на пресвітерськеРуслана Наумчука, а на дияконськеІвана Крищука.

Розділили радість місцевої церкви віруючі сусідніх церков та вихідці з куклівської громади. Зокрема — Андрій Семенюк, який проживає в США, але своїми благодійними й місіонерськими справами відомий не лише в Куклах, але й в багатьох місцях України. Були Микола Марчук та Сергій Дерлюк — мужі, що виконували служіння в цій церкві в минулому аж до старості.

На святі згадували пережите в минулому. Церква в селі була зареєстрована лише в 1990-их роках, але перші євангельські християни появилися тут ще в 1928 році. Спільнота переживала не раз темні й трагічні часи. Як наголошував присутній на зібранні Михайло Близнюк, боротьба за віру була, є і буде до приходу Ісуса. Але у церкви є майбутнє, бо має численне підростаюче покоління, якому передається чисте євангельське вчення.

Отож, посвячені на служіння, «пасіть стадо Боже, що у вас, наглядайте не з примусу, але добровільно по-Божому, не для брудної наживи, а ревно, не пануйте над спадком Божим, але будьте для стада за взір» (1Петр.5:2,3).