На Волині запрацювала Біблійна школа

2 лютого 2019 р. в Маневичах стартувало навчання в Біблійній школі. На Волині для багатьох це вже не є новиною. Адже сьогодні посвятили себе для вивчення Слова Божого студенти чотирнадцятого набору. Бажання студіювати євангельські істини проявили тридцять вісім молодих людей з різних областей України й не тільки, тому що двоє учнів прибули з Росії. Проводитиметься навчання на базі Маневицької євангельскої церкви й триватиме до 21 квітня 2019 року.

Майбутні місіонери, за відгуками й прогнозами випусників попередніх наборів, запам’ятають школу надовго. І це не лише тому, що їм доведеться за такий короткий час опанувати чимало дисциплін — історію християнства, гомілетику, практичний євангелізм, місіологію та ін., а й добряче попрацювати над собою.

Вже стало доброю традицією, коли на урочисті служіння, які пов’язані з Біблійною школою (відкриття та випуск), приїжджають не тільки ті, хто безпосередньо є учасником дійства — студенти та їхні батьки, але й колишні випускники. Вони діляться свідченнями про своє покликання, здобутки й труднощі на поприщі місіонерського служіння. Сергій Смітюх, який служить у церкві с. Боровне Камінь-Каширського району, і сьогодні з твердістю заявляє: «Місяці, проведені в Біблійній школі, — найблагословенніші в моєму житті».

Гаслом цього вечора стали слова з Послання апостола Павла до римлян: «Бо я не соромлюсь Євангелії, бо ж вона сила Божа на спасіння кожному, хто вірує…» Серед побажань, настанов, порад звучали заклики-прохання до церкви й батьків відпустити молодих людей на служіння й не перешкоджати їм. За словами Богдана Кравчука — вчителя-місіонера, найбільше діє на молодь Бог через наші молитви: «Боже, пошли молодих працівників на жниво!»

Володимир Величко, директор школи, пояснив переваги молодого віку для навчання й служіння на прикладі Тимофія, який «був не солідним дядечком, а молодим і здібним». Почули присутні й історію школи від першого випуску до сьогодні. Число студентів кожного разу різне, головне, що бажаючих навчатися не меншає. Були набори, що нараховували більше п’ятдесяти студентів. Навчання проходило не лише на Волині, а й на Житомирщині, Одещині та в інших місцях.

Кажуть, що багато що пізнається в порівнянні. І якщо бажаючих нести Божі істини в «закинуті» куточки України й за її межі зростає, висновок один: жниво достигло і є ще ті, хто чує голос Того, Хто кличе! Біда тільки, що ми часом в матеріальному дивимося на того, хто кращий за нас, а от в духовному порівнюємо себе до того, хто слабший і в кого ситуація гірша, або приміряємо себе до тих, хто зовсім нічого не робить і живе для себе. Служити Богу — це жити для інших і для Господа, забуваючи про своє «я».

Хто хоче пізнати глибину Євангелії, отримати радість від служіння Богові та людям, навчитися жити в різних умовах із задоволенням, керівництво Біблійної школи запрошує на навчання в наступному ХV наборі, що розпочнеться 8 вересня в Ковелі, на базі церкви «Спасіння».

Інна Мельник