Архів новин

НОВИНИ
Волинського об`єднання церков ХВЄ

2016 р.

 

У Торчині відбулася обласна пресвітерська конференція

«Тільки живіть згідно з Христовою Євангелією...» Під таким гаслом 24 грудня 2016 року в приміщенні молитовного будинку церкви християн віри євангельської смт Торчин відбулася річна звітна пресвітерська конференція Волинського об’єднання церков ХВЄ. Служителі з понад 200 церков зібралися, щоб вислухати звіти керівників об’єднання.

Хроніка, листопад 2016

Новий Дім молитви у Цумані

27 листопада 2016 р. відбулося відкриття і посвята новозбудованого Дому молитви в Цумані. На свято завітало чимало гостей, тому приміщення, яке розраховане на вісімсот сидячих місць, було вщерть переповнене й багатьом прийшлося кілька годин стояти на ногах.

Дводенна конференція християнської молоді на Волині

25–26 листопада 2016 р. в Луцьку, у церкві Христа Спасителя відбувалася конференція. Вона зібрала понад півтори тисячі християнської молоді Волині. Молоді люди протягом двох днів могли почути семінари, проповіді, свідчення служителів зі Сходу, послухати спів хорів та євангельських гуртів, а також отримати відповіді на питання. Захід пройшов під гаслом із Книги пророка Єзекіїля: «І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край…»

Як Україна буде відзначати 500-ліття Реформації?

Представники 14 євангельських деномінацій з усієї України 21 листопада 2016 р. зібралися в Києві на Всеукраїнській нараді регіональних оргкомітетів R500. Ця зустріч стала початком спільної праці українських церков та організацій протягом наступних 15 місяців для розповсюдження Євангелії. На зустрічі обговорювалося, які події, заходи та акції відбудуться в Україні в рамках святкування 500-ліття Реформації, і як можна до них долучитися.

15 років церкві ХВЄ у селищі Голоби

13 листопада 2016 р. став днем не тільки першого снігу та переметених доріг, але й святом для членів та гостей євангельської церкви смт Голоби Ковельського району, які відзначили п’ятнадцятиріччя заснування церкви. Селище з непростою історією, з багатьма історичними й архітектурними пам’ятками на початку ХХІ століття поповнилося ще одним будинком-красенем — домом молитви.

10-ліття церкви ХВЄ у селі Воютин

30 жовтня 2016 р. євангельська церква села Воютин Луцького району відзначила своє перше десятиріччя. Хоча, за спогадами очевидців, християни віри євангельської були в селі ще в першій половині ХХ століття (1930-ті роки), коли служіння робили по хатах. За словами Василя Паламарчука, служителя церкви смт Торчин, робити євангелізаційні служіння у Воютині почали у 1991 році.

У селі Цміни новосілля євангельської церкви

13 листопада 2016 р. в селі Цміни відбулося відкриття-посвята дому молитви. Розділити радість із членами цієї євангельської церкви прибуло багато гостей, у тому числі представники місцевої влади та керівництво ХВЄ. Гості виголосили багато привітань та побажань. Голова сільської ради Наталія Оксенюк засвідчила про молитовну підтримку церкви під час її тяжкої недуги.

П’ятидесятниця — відповідь на виклики сучасності

З 6 по 9 жовтня 2016 року у Львіві під гаслом «П’ятидесятниця — відповідь на виклики сучасності» проходив ІІ Світовий конгрес ХВЄ.

Будуймо свій дім любов’ю

1 жовтня 2016 р. двері Церкви Христа-Спасителя в Луцьку гостинно відчинилися для християнок Волині. Близько 700 жінок прибули на обласну конференцію, щоб поспілкуватися й збагатитися Божими настановами для життя й праці.

Хроніка, вересень 2016

Пресвітерська рада Волинського об’єднання церков ХВЄ спростувала звинувачення Віктора Літовченка на адресу єпископа Михайла Близнюка

17.10.2016. У зв’язку із появою у ЗМІ, зокрема на телеканалі «Аверс» (м. Луцьк, Волинська обл.), сюжету в якому прозвучали звинувачення на адресу ст. пресвітера обласного об’єднання, єпископа Михайла Близнюка з боку американця українського походження Віктора Літовченка, це питання було винесено на розгляд пресвітерської ради Волинського об’єднання церков ХВЄ.

Чверть століття дому молитви

18 вересня 2016 р. відбулося святкове богослужіння в церкві християн віри євангельської міста Горохова з нагоди 25-ліття побудови молитовного будинку.

Люди в білих халатах турбуються не тільки про тіло

4.09.2016. Кожен з нас має не тільки душу, а й тіло, яке часто нам нагадує про себе, а то й дошкуляє болячками. І як би людина не старалася й не береглася, кожному з нас доводилося побувати в лікаря, а то й полежати на лікарняному ліжку. І трапляється всяке… Часто ми до лікарень потрапляємо, коли вже нас туди ведуть чи привозять, що стає причиною цього — не знаю. Хоча причин, на мою думку, багато: це і фінансово-економічні, і «далеко їхати», і «а може пройде», і багато роботи, і наша ментальність. А ще часто людині болить усе, тобто болить її душа.

Не забувайте ж і про спільність…

31.08.2016. Уже стає традицією проводити наприкінці серпня день відпочинку для сестер із «Церкви Святої Трійці» (м. Нововолинськ Волинської обл.) на території табору «Прикордонник». Ось і цьогоріч близько 70 жінок, переважно з непростими долями, мали змогу побути разом на мальовничому березі Західного Бугу.

Конференція педагогів-християн

20.08.2016. У серпні педагоги-християни Волинської області зібралися на свою чергову конференцію в Луцьку. Першим був семінар на тему «Передача християнських цінностей християнином-педагогом», який провів Михайло Близнюк, єпископ братства ХВЄ Волині.

Хроніка, червень, 2016

Служіння посвяти та відкриття дому молитви у селі Лежниця

20.05.2016. 1 травня 2016 року, на свято Пасхи, в домі молитви було проведено перше богуслужіння.
20 червня 2016 року відбулася прекрасне служіння посвяти та відкриття дому молитви церкви села Лежниця.

Та Бог воскресив Його

Пасхальне привітання голови Об’єднання церков християн віри євангельської Волині

Третій випуск регентської школи

10 квітня 2016 р. в євангельській церкві «Спасіння» міста Ківерці відбулося свято – випуск регентів Регентської школи, що з 2010 року функціонує при Волинському об’єднанні церков християн віри євангельської.

Помер пресвітер церкви с. Хопнів Володимир Міщук

Хроніка, січень,2016

Архів новин