Архів новин

НОВИНИ
Волинського об`єднання церков ХВЄ 

Свято Матері у луцькому парку

8 травня 2022 року у місті Луцькому парку ім. Лесі Українки християнські церкви влаштували свято, присвячене Дню матері. Його організатором стала луцька церква «Спасіння» із залученням волонтерів з інших церков, зокрема, із сіл Прилуцьке, Ярославичі, і самого Луцька.


 

Студія "Крок назустріч" випустила ролик про волонтерське служіння церков Луцька

28.04.2022. Телестудія "Крок назустріч" випустила ролик про волонтерське служіння церков Луцька біженцям та постраждалим від війни в Україні.

.


 

Міжконфесійна молитва за Україну на Волині

20 квітня 2022 р. на Волині відбулася міжконфесійна «Молитва за Україну» про припинення війни та відновлення миру. Здійснювалася вона в церкві християн віри євангельської «Спасіння», що знаходиться на околицях Луцька. Ініціаторами заходу стали: дана євангельська громада та Луцька РДА. Відбулася молитва за участю представників різних християнських конфесій та релігійних організацій.


 

Володимирська церква виготовляє понад 500 літрів м’ясних консерв у день

8 квітня 2022 р. Володимир-Волинська газета «Слово правди» розповідає про допомогу армії та біженцям, яку надає Володимирська церква ХВЄ.


 

Війна без зброї, або як воювати християнам?

30 березня 2022 р. У ці дні війни християни віри євангельської також воюють зі злом, яке прийшло на нашу землю. Так, без зброї, але на передовій із перших днів. Як? В народі це називають просто — волонтерство. Щоб побачити, як волонтерять християни, можна, для прикладу, відвідати церкву «Спасіння», що в с. Підгайці, на вулиці Дубнівська, 1в.


 

Спільна молитва служителів ХВЄ та ЄХБ

5 квітня 2022 р. в домі молитви євангельських християн баптистів міста Луцька, який розташований на вулиці Кічкарівська, 32 відбулася спільна молитва за Україну, за мир та припинення війни.


 

Спільна молитва служителів ХВЄ та ЄХБ за Україну

15 березня 2002 р. в церкві «Сіон» міста Луцька відбулася спільна молитва за Україну на якій були присутні віруючі церков ХВЄ та ЄХБ.

.


 

Звітна конференція служителів Луцького регіону

19 лютого 2022 року в Домі молитви селища Цумань відбулася звітна конференція служителів Луцького регіону. Це 160 делегатів, серед яких пресвітери, диякони, члени братерських рад, а також старші служителі Волинського обласного об’єднання УЦ ХВЄ: єпископ Михайло Близнюк, його заступники Василь Паламарчук, Петро Рибак та Рощина Віталій.


 

Відбулася звітна конференція служителів Камінь-Каширського регіону

14 лютого 2022 року в домі молитви м. Камінь-Каширська відбулася звітна конференція служителів Камінь-Каширського регіону.


 

Рукопокладання у луцькій церкві «Віфанія»

13 лютого 2022 р. в церкві «Віфанія» м. Луцька відбулося урочисте служіння з нагоди рукопокладення на дияконське служіння Голинського Андрія Мирославовича.

.


 

Відбулася звітна конференція служителів Маневицького регіону

12 лютого 2022 року в домі молитви смт Маневичі відбулася звітна конференція служителів Маневицького регіону.

.


 

Рукопокладання у Луцькій церкві Христа Спасителя

6 лютого 2022 року на дияконське служіння в Церкві Христа Спасителя м. Луцька було рукопокладено Ольхового Ігора Володимировича, Величка Павла Васильовича, Бараша Віктора Володимировича, на служіння євангеліста — Сусліка Віталія Васильовича.


 

Звітна конференція служителів Горохівського регіону

5 лютого 2022 року в домі молитви м. Горохова відбулася звітна конференція служителів Горохівського регіону. На зборах були присутніми сімдесят делегатів


 

Рукопокладання у церкві «Сіон»

30 січня 2022 р. в церкві «Сіон» (м. Луцька) відбулося врочисте зібрання з нагоди рукопокладання на дияконське служіння Кірпічова Володимира Володимировича, Луцика Дмитра Володимировича, Степанова Дмитра В’ячеславовича.


 

Звернення до священнослужителів УЦХВЄ

27.01.2022. За результатами обговорення учасниками зустрічі Комітету УЦХВЄ 27 січня 2022 р. поточної ситуації в Україні та на наших кордонах вважаємо за важливе звернутися до вас, брати та сестри, з наступним:


 

У Луцьку» відбулася сестринська конференція «Щаслива мама»

22 січня 2022 р. у луцькій церкві «Спасіння» відбулася сестринська конференція «Щаслива мама». Під час заходу йшлося про те, що робить жінок щасливими з біблійної та медичної точки зору, а також про вагітність, пологи, поширені запитання та міфи.


 

У Луцьку відбулася звітно-виборна конференція служителів ВО УЦХВЄ

15 січня 2022 р. у луцькій церкві «Спасіння» (Підгайці) відбулася 33 звітно-виборна конференція служителів Волинського обласного об’єднання УЦХВЄ. На зборах були присутні сто дев’яносто делегатів: пресвітери волинських церков ХВЄ, керівництво УЦХВЄ та запрошені гості


 

Хроніка, січень, 2022


 

Відкриття Духовного центру Волинського об’єднання УЦХВЄ

Початок 2022 року став здійсненням мрій кількох поколінь служителів християн віри євангельської на Волині. 4 січня ввійде в історію нашого братства як дата відкриття й посвяти нового Духовного центру «Добра новина» ВО УЦХВЄ. Він розташований за такою адресою: Волинська область, Луцький район, с. Підгайці, вул. Довженка, 12. Подія зібрала не лише керівництво та членів правління, а й служителів луцьких церков та працівників, які були задіяні в тому, щоб центр став функціонувати.


 

Хроніка, грудень, 2021


 

Михайло Близнюк узяв участь у нараді Місіонерського департаменту УЦХВЄ

15 грудня 2021 року в церкві «Спасіння» м. Луцьк відбулося засідання Місіонерського відділу УЦХВЄ, яке відвідали відповідальні з регіонів, представники місій та інші служителі, зокрема, старший пресвітер Волині єпископ Михайло Близнюк.


 

Василь Паламарчук узяв участь у духовній дискусії

Заступник старшого пресвітера церков ХВЄ Василь Паламарчук узяв участь в обговоренні низки актуальних духовних проблем сьогодення, яке організував сайт новин Луцька і Волині «Конкурент».


 

Дитячі табори на Волині

10.11.2021. Наша праця в с. Лежниця продовжується. Стараємося робити все, що в наших силах. Особливу увагу приділяємо дітям. Щосуботи малеча спішить до клубу «Крона». Назвали саме так — з вірою, що зараз ми сіємо в землю маленьке зерно, але з нього виросте велике дерево, під кроною якого знайдуть відпочинок і затишок птахи. Діти полюбляють ці зустрічі


 

Церква «Віфлеєм» села Боратин Луцького району відзначила своє 20-ліття

24 жовтня 2021 року церква «Віфлеєм» села Боратин Луцького району відзначала своє 20-ліття та дякувала Господу за врожай та всі Його дари.


 

Звернення Правління УЦХВЄ щодо вакцинації від COVID-19

За результатами обговорення Правлінням УЦХВЄ від 6 жовтня процесу вакцинації проти COVID-19 просимо вас, спілкуючись з людьми, користуватися наступними рекомендаціями: 1.Вакцинація є частиною медицини, а не теології. Звідси прохання уникати розгорнутих тлумачень та рекомендацій, якщо ви не є дипломованим медичним спеціалістом.


 

Свято у горохівській церкві

26 вересня 2021р. церква ХВЄ міста Горохова відзначала подвійне свято: День подяки та 30 років з дня відкриття дому молитви. Гарний сонячний день зібрав у стінах оновленого храму (кілька років тому приміщення значно розширили) сотні місцевих віруючих та гостей. Лейтмотивом усього святкового богослужіння було слово «подяка». Подяка за хліб насущний, за плоди землі, за більш як тридцятилітній шлях місцевої церкви, за спасенні душі, за нові церкви, утворені силами горохівчан, за мирне небо та свободу проповіді Євангелії.


 

Святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху в Україні

16-17.09.2021. Волинська делегація церков ХВЄ взяла участь у святкуванні 100-річчя п’ятидесятницького руху в Україні. Разом з Рівненщиною вона була найчисельнішою на цьому святі. Тим більше, що саме Волинь безпосередньо причетна до цього руху, бо одним із перших вогнищ української П’ятидесятниці стала Тернопільщина та волинське і білоруське Полісся.


 

У Луцьку пройшов Третій молитовний сніданок

10.09.2021. Делегація від Волинського об’єднання церков ХВЄ узяла участь у Третьому молитовному сніданку Волині. На нього зібралися близько 200 учасників. Також був присутній Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. Цьогоріч захід приурочено 30-й річниці незалежності України.


 

Відкриття дому молитви у селі Тростянка

29 серпня 2021 р. у селі Тростянка Рожищенського району відбулося відкриття дому молитви.


 

Луцька Церква Христа Спасителя відсвяткувала 30 років з дня відкриття дому молитви

9 серпня 2021 р. луцька Церква Христа Спасителя в день Преображення святкувала 30-річчя дому молитви. Саме цього дня відбулося урочисте богослужіння та посвята новобудови.


 

Х З’їзд християнської молоді Волині

Запитання Ісуса Христа до апостола Петра при першій зустрічі після воскресіння — «Чи ти любиш Мене?» — адресувалося кожному, хто брав участь у ювілейному з’їзді християнської молоді Волині, який проходив із 4 по 8 серпня 2021 року в с. Брунетівка, що неподалік від Ковеля.


 

«Територія добра» провела дитячий табір у селі Дідичі

14.08.2021. Команда «Територія добра» уже 6 років працює з дітками в табірному служінні, і тільки цього літа їм вдалося вперше провести дитячий відпочинок у с. Дідичі. Чому не могли раніше? Бо то священик православної церкви забороняв, то дирекція школи... Але у цьому році Бог дав можливість втілити задумане.


 

Водне хрещення у селі Дерно

1 серпня 2021 р. у селі Дерно Ківерцівського району відбулося святе водне хрещення по вірі. У заповіт з Господом вступили нові члени чотирьох церков району.


 

Відкриття дому молитви у селі Пальче

1 серпня 2021 року відбулося урочисте відкриття посвячене дому молитви церкви ХВЄ у селі Пальче Ківерцівського району. На урочистість, крім земляків, завітали старший єпископ Української Церкви ХВЄ Михайло Степанович Паночко, старший пресвітер Волинського об’єднання церков ХВЄ, єпископ Михайло Близнюк та його заступник Петро Рибак. Співом служив гурт «Голос Сіону» із церкви Торчин.


 

Рукопокладення у церкві «Ковчег»

18 липня 2021 р. в церкві «Ковчег» м. Нововолинська відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Дудіка Володимира Йосиповича та Синиці Володимира  Михайловича, а також дев’ятьох братів на дияконське служіння.


 

«Щоб знало майбутнє покоління». Місія «Голос надії» відсвяткувала 30-річчя

16-17 липня 2021 року поблизу Луцька свій 30-річний ювілей святкувала базова місія Української церкви християн віри євангельської «Голос надії». Щоправда, ХХІІІ конференція припала на 31 рік її діяльності — в 2020 році з’їзду місіонерів завадив карантин. Святковий захід, що проходив під гаслом «Щоб знало майбутнє покоління» (Пс.77:6), зібрав понад 400 делегатів та гостей з України, Росії, Болгарії, Хорватії, США тощо.


 

У селі Личани розпочалося будівництво дому молитви

12 липня 2021 р. у селі Личани Ківерцівського району  була звершена молитва благословення перед початком будівництва модульного дому молитви. У молитві узяли участь старший пресвітер Волинського об’єднання церков ХВЄ, єпископ М. І. Близнюк, його заступник П. А. Рибак та інші служителі


 

Хроніка, червень, 2021


 

Відкриття дому молитви у селі Мочалки

21 червня 2021 р. церква села Мочалки Ковельського району мала подвійне свято. Гості та місцеві відзначали не тільки Трійцю — народження Церкви, а й відкриття нового дому молитви. Це невеличке поселення відоме серед християн-протестантів ще з двадцятих років минулого століття. Саме воно стало колискою духовного народження для багатьох служителів Церкви ХВЄ.


 

Фестиваль сім’ї у Горохові

«Сім’я – це Божий задум» — під таким гаслом 13 червня 2021 р. у Горохові відбувся четвертий Фестиваль сім’ї. Фестиваль розпочався урочистою ходою з майдану Незалежності міста під супровід духових оркестрів із УЦ ХВЄ Горохова і Церкви ЄХБ. У міському сквері служителі церков із сіл і міст Горохівщини та сусідніх територіальних громад звершили молитву, а далі пролунала проповідь першого заступника єпископа УЦ ХВЄ Василя Паламарчука.


 

Церква і бізнес: точки дотику

29 травня в Луцьку, на базі церкви «Спасіння», відбулася конференція «Бізнес і церква: точки дотику». Організатори – Християнська асоціація бізнесменів за підтримки Департаменту освіти та Руху молоді УХЦВЄ – створили особливу атмосферу як для підприємців із досвідом, так і для початківців у бізнесі.


 

Людина з великим серцем

25 травня 2021 року після тривалої хвороби на 67 році життя відійшов у вічність член «Церкви Христа Спасителя» Володимир Середюк. Похорон відбувся 26 травня в с.П’ятигори Рівненської області.


 

Відійшов у вічність Кирило Гламазда


 

Хроніка, травень, 2021

.


 

Випускний у школі диригентів при Волинському об’єднанні ЦХВЄУ

9 травня 2021 року стало пам’ятною датою для двадцяти чотирьох студентів-диригентів, що навчалися в школі диригентів при ВОЦХВЄУ в місті Луцьк на базі Церкви Святої Трійці. Теоретичні та практичні навички молоді люди здобували півтора року.


 

Відійшов у вічність Віталій Дяк


 

Хроніка, квітень, 2021

.


 

Посвята дому молитви в селі Жидичин

11 квітня 2021 року відбулася посвята дому молитви в селі Жидичин Ківерцівського району. На урочистому відкритті дому молитви були присутні єпископ Степан Васильович Веремчук, директор місії «Голос надії» єпископ Микола Петрович Синюк, заступники голови Волинського об’єднання церков ХВЄ Василь Іванович Паламарчук та Петро Андрійович Рибак, а також пресвітери церков Волині.


 

На Горохівщині пройшла конференція для вдів

13 березня 2021 року у домі молитви Української Церкви ХВЄ в м. Горохів вперше відбулася районна конференція для вдів, вдівців та одиноких членів церков ХВЄ.


 

Триденний навчальний курс для служителів у с. Заозерне

З 16 по 18 лютого 2021 року в Ретрітцентрі церкви «Фіміам», розташованому в с. Заозерне Любомльського району Волинської області, відбувся навчальний курс для служителів Волинського об’єднання УЦХВЄ. Навчання організував відділ освіти об’єднання церков Волині, зокрема його завідувачем Миколою Волковим.


 

Хроніка, січень, 2021

.


 

Хроніка, грудень, 2020

.


 

У Луцьку пройшла 32 конференція Волинського об’єднання церков Української Церкви ХВЄ

26 грудня у новозбудованому приміщені луцької церкви «Спасіння» відбулася 32 конференція Волинського об’єднання церков Української Церкви ХВЄ. Цього разу вона проходила під гаслом «Використовуючи час…». На закінчення непростого 2020 року служителі, звітуючись про успіхи та проблеми цього періоду та плануючи працю на наступний рік, акцентували увагу на правильному та мудрому використані часу, у який живемо. Це стосується як розуміння загальних подій суспільства, так і правильної поведінки в особистому житті.


 

Посвячення дому молитви у місті Шостка

6 грудня 2020 р. відбулося посвячення новозбудованого дому молитви церкви «Віфанія» у місті Шостка на Сумщині. На свято приїхало багато гостей з Києва, Волині та Сумської області. Серед них перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок, директор місії «Голос надії» єпископ Микола Синюк, старший пресвітер Волинського об’єднання церков УЦХВЄ єпископ Михайло Близнюк, старший пресвітер Сумського об’єднання церков УЦХВЄ Віктор Клець.


 

Відкриття дому молитви «Спасіння»

22 листопада 2020 року відбулося урочисте відкриття та посвячення дому молитви євангельської церкви «Спасіння», який знаходиться на території Підгайцівської громади, біля Луцька. На святкове зібрання прийшли не тільки члени церкви «Спасіння», а й прихожани та служителі інших церков, представники регіональних об’єднань УЦХВЄ — Волині, Рівненщини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Хмельниччини, Київщини та ін. Завітали також представники влади.


 

Великий Господь на Сіоні!

8 листопада 2020 року церква «Сіон» міста Луцька відзначила День подяки та посвячення приміщення дому молитви. На святкове зібрання прибуло багато гостей із різних церков, а також старші служителі УЦХЄ, зокрема єпископ УЦХВЄ М. С. Паночко, голова Волинського об’єднання церков єпископ М. І. Близнюк, його заступник П. А. Рибак, почесний єпископ Волинського об’єднання церков С. В. Веремчук, пастор церкви Христа-Спасителя Є. Т. Мельничук та інші.


 

Хроніка, листопад, 2020

Рукопокладання у церкві церкві «Ковчег» м. Любомля

.


 

Хроніка, жовтень, 2020

Рукопокладання у церкві церквіс. Рудники Маневицького району

.


 

Небесний Батько може так багато зробити руками земних дітей

8.10.2020. Близько п’ятдесяти душ зібралося на території дому молитви, що в Луцьку, на вулиці Вороніхіна, 14а. Це приїхали вдови та вдівці з різних куточків Волині. Чому тільки сорок? Тому, що це зібралися матері й батьки, які після смерті чоловіка або дружини самостійно виховують неповнолітніх дітей. І сім’ї ці в більшості багатодітні. Як поставити на ноги, а ще й виховати без батьківського плеча й материнської ласки?


 

Свято в церкві с. Гута-Лісівська

Гута-Лісівська — одне з невеликих поліських сіл Маневиччини, яке не можна назвати процвітаючим, — 18 жовтня 2020 р. приймало гостей з нагоди відкриття дому молитви. Завітали на свято не лише віруючі з сусідніх сіл, але й з області та самої столиці. Не обминули своєю увагою дійство й високопосадовці: Ірина Констанкевич — народний депутат ВРУ, Андрій Бурак — т.в.о. голови Маневицької РДА та Віталій Шмигельський — голова сільської ради. Усі шановні гості мали слово привітання, поради, застереження та подяки.


 

Хроніка, вересень, 2020

.


 

Хроніка, серпень, 2020

.


 

Хроніка, липень, 2020

.


 

Луцькі п’ятидесятники провели пасхальні авто-богослужіння на аеродромі

19 та 20 квітня 2020 року волинські церкви ХВЄ провели два святкових богослужіння на недіючому аеродромі с. Крупа. Формат зібрання був незвичайний — щоб не порушувати умов карантину, віряни приїхали на власних автомобілях, а службу слухали через радіоприймачі на окремій fm-хвилі.


 

На Пасху поблизу Луцька відбудеться авто-богослужіння

18.04.2020. Враховуючи карантинну ситуацію, яка склалася цьогоріч і призвела до неуможливлення збиратися на богослужіння у церквах, служителі церков змушенні шукати нові способи для зібрань. Волинське об’єднання церков ХВЄ організувало та узгодило з органами місцевої влади проведення незвичного пасхального богослужіння — на території недіючого летовища у селі Крупа поблизу Луцька.


 

Викрито фейк про луцьку «Церкву Христа Спасителя»

13 квітня 2020 року відбулася інформаційна атака на найбільшу п’ятидесятницьку общину м. Луцьк «Церкву Христа Спасителя». Через мережу Facebook поширилося дезінформативне повідомлення, нібито попри карантинні обмеження, церква продовжує проводити багатотисячні богослужіння. 

На Волині стартувала акція «Підвези медика»

24.03.2020. Із сьогоднішнього дня Волинське об’єднання церков ХВЄ започатковує нове, незвичне дотепер служіння: «Підвези медика». З ініціативи віруючих луцької церкви «Спасіння» і, перш за все пастора Миколи Климчука, організовується акція, яка передбачає регулярні перевезення особистим транспортом медиків на роботу і з роботи.


 

Рада Церков оголосила 25 березня Днем загальної молитви та посту за Україну

23.03.2020. У доповнення до нашого попереднього Заклику щодо профілактики поширення коронавірусу та усвідомлюючи свою відповідальність за здорове майбутнє українського суспільства, збереження демократичних здобутків держави і поваги до гідності людини, її прав і свобод, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звертається до всіх людей доброї волі з закликом приєднатися до загальної молитви і посту (для тих, кому дозволяє стан здоров’я) за Україну.


 

Навчання для служителів та проповідників

17-21 лютого 2020 року в Ретрітцентрі луцької церкви «Фіміам», що в с. Заозерне Любомльського р-ну, відбулося навчання для служителів та проповідників церков Волинського та Львівського об’єднань УЦХВЄ. Забажало навчатися 66 чоловік, із яких 14 – із Львівської області.


 

Хроніка, березень, 2020

.


 

Відійшли у вічність Олександр Столярчук та Володимир Ярута

10.02.2020. Останнім часом до нас проходить багато звісток про служителів, які передчасно і раптово відходять у вічність. У січні унаслідок нещасного випадку помер диякон Луцької Церкви Христа-Спасителя Олександр Столярчук, а на початку лютого — колишній пастор церкви с. Будки Володимир Ярута.


 

Хроніка, січень, 2020

.
Архів новин