Архів новин

НОВИНИ
Волинського об`єднання церков ХВЄ
 

Дитячі табори на Волині

10.11.2021. Наша праця в с. Лежниця продовжується. Стараємося робити все, що в наших силах. Особливу увагу приділяємо дітям. Щосуботи малеча спішить до клубу «Крона». Назвали саме так — з вірою, що зараз ми сіємо в землю маленьке зерно, але з нього виросте велике дерево, під кроною якого знайдуть відпочинок і затишок птахи. Діти полюбляють ці зустрічі


 

Церква «Віфлеєм» села Боратин Луцького району відзначила своє 20-ліття

24 жовтня 2021 року церква «Віфлеєм» села Боратин Луцького району відзначала своє 20-ліття та дякувала Господу за врожай та всі Його дари.


 

Звернення Правління УЦХВЄ щодо вакцинації від COVID-19

За результатами обговорення Правлінням УЦХВЄ від 6 жовтня процесу вакцинації проти COVID-19 просимо вас, спілкуючись з людьми, користуватися наступними рекомендаціями: 1.Вакцинація є частиною медицини, а не теології. Звідси прохання уникати розгорнутих тлумачень та рекомендацій, якщо ви не є дипломованим медичним спеціалістом.


 

Свято у горохівській церкві

26 вересня 2021р. церква ХВЄ міста Горохова відзначала подвійне свято: День подяки та 30 років з дня відкриття дому молитви. Гарний сонячний день зібрав у стінах оновленого храму (кілька років тому приміщення значно розширили) сотні місцевих віруючих та гостей. Лейтмотивом усього святкового богослужіння було слово «подяка». Подяка за хліб насущний, за плоди землі, за більш як тридцятилітній шлях місцевої церкви, за спасенні душі, за нові церкви, утворені силами горохівчан, за мирне небо та свободу проповіді Євангелії.


 

Святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху в Україні

16-17.09.2021. Волинська делегація церков ХВЄ взяла участь у святкуванні 100-річчя п’ятидесятницького руху в Україні. Разом з Рівненщиною вона була найчисельнішою на цьому святі. Тим більше, що саме Волинь безпосередньо причетна до цього руху, бо одним із перших вогнищ української П’ятидесятниці стала Тернопільщина та волинське і білоруське Полісся.


 

У Луцьку пройшов Третій молитовний сніданок

10.09.2021. Делегація від Волинського об’єднання церков ХВЄ узяла участь у Третьому молитовному сніданку Волині. На нього зібралися близько 200 учасників. Також був присутній Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. Цьогоріч захід приурочено 30-й річниці незалежності України.


 

Відкриття дому молитви у селі Тростянка

29 серпня 2021 р. у селі Тростянка Рожищенського району відбулося відкриття дому молитви.


 

Луцька Церква Христа Спасителя відсвяткувала 30 років з дня відкриття дому молитви

9 серпня 2021 р. луцька Церква Христа Спасителя в день Преображення святкувала 30-річчя дому молитви. Саме цього дня відбулося урочисте богослужіння та посвята новобудови.


 

Х З’їзд християнської молоді Волині

Запитання Ісуса Христа до апостола Петра при першій зустрічі після воскресіння — «Чи ти любиш Мене?» — адресувалося кожному, хто брав участь у ювілейному з’їзді християнської молоді Волині, який проходив із 4 по 8 серпня 2021 року в с. Брунетівка, що неподалік від Ковеля.


 

«Територія добра» провела дитячий табір у селі Дідичі

14.08.2021. Команда «Територія добра» уже 6 років працює з дітками в табірному служінні, і тільки цього літа їм вдалося вперше провести дитячий відпочинок у с. Дідичі. Чому не могли раніше? Бо то священик православної церкви забороняв, то дирекція школи... Але у цьому році Бог дав можливість втілити задумане.


 

Водне хрещення у селі Дерно

1 серпня 2021 р. у селі Дерно Ківерцівського району відбулося святе водне хрещення по вірі. У заповіт з Господом вступили нові члени чотирьох церков району.


 

Відкриття дому молитви у селі Пальче

1 серпня 2021 року відбулося урочисте відкриття посвячене дому молитви церкви ХВЄ у селі Пальче Ківерцівського району. На урочистість, крім земляків, завітали старший єпископ Української Церкви ХВЄ Михайло Степанович Паночко, старший пресвітер Волинського об’єднання церков ХВЄ, єпископ Михайло Близнюк та його заступник Петро Рибак. Співом служив гурт «Голос Сіону» із церкви Торчин.


 

Рукопокладення у церкві «Ковчег»

18 липня 2021 р. в церкві «Ковчег» м. Нововолинська відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Дудіка Володимира Йосиповича та Синиці Володимира  Михайловича, а також дев’ятьох братів на дияконське служіння.


 

«Щоб знало майбутнє покоління». Місія «Голос надії» відсвяткувала 30-річчя

16-17 липня 2021 року поблизу Луцька свій 30-річний ювілей святкувала базова місія Української церкви християн віри євангельської «Голос надії». Щоправда, ХХІІІ конференція припала на 31 рік її діяльності — в 2020 році з’їзду місіонерів завадив карантин. Святковий захід, що проходив під гаслом «Щоб знало майбутнє покоління» (Пс.77:6), зібрав понад 400 делегатів та гостей з України, Росії, Болгарії, Хорватії, США тощо.


 

У селі Личани розпочалося будівництво дому молитви

12 липня 2021 р. у селі Личани Ківерцівського району  була звершена молитва благословення перед початком будівництва модульного дому молитви. У молитві узяли участь старший пресвітер Волинського об’єднання церков ХВЄ, єпископ М. І. Близнюк, його заступник П. А. Рибак та інші служителі


 

Хроніка, червень, 2021


 

Відкриття дому молитви у селі Мочалки

21 червня 2021 р. церква села Мочалки Ковельського району мала подвійне свято. Гості та місцеві відзначали не тільки Трійцю — народження Церкви, а й відкриття нового дому молитви. Це невеличке поселення відоме серед християн-протестантів ще з двадцятих років минулого століття. Саме воно стало колискою духовного народження для багатьох служителів Церкви ХВЄ.


 

Фестиваль сім’ї у Горохові

«Сім’я – це Божий задум» — під таким гаслом 13 червня 2021 р. у Горохові відбувся четвертий Фестиваль сім’ї. Фестиваль розпочався урочистою ходою з майдану Незалежності міста під супровід духових оркестрів із УЦ ХВЄ Горохова і Церкви ЄХБ. У міському сквері служителі церков із сіл і міст Горохівщини та сусідніх територіальних громад звершили молитву, а далі пролунала проповідь першого заступника єпископа УЦ ХВЄ Василя Паламарчука.


 

Церква і бізнес: точки дотику

29 травня в Луцьку, на базі церкви «Спасіння», відбулася конференція «Бізнес і церква: точки дотику». Організатори – Християнська асоціація бізнесменів за підтримки Департаменту освіти та Руху молоді УХЦВЄ – створили особливу атмосферу як для підприємців із досвідом, так і для початківців у бізнесі.


 

Людина з великим серцем

25 травня 2021 року після тривалої хвороби на 67 році життя відійшов у вічність член «Церкви Христа Спасителя» Володимир Середюк. Похорон відбувся 26 травня в с.П’ятигори Рівненської області.


 

Відійшов у вічність Кирило Гламазда


 

Хроніка, травень, 2021

.


 

Випускний у школі диригентів при Волинському об’єднанні ЦХВЄУ

9 травня 2021 року стало пам’ятною датою для двадцяти чотирьох студентів-диригентів, що навчалися в школі диригентів при ВОЦХВЄУ в місті Луцьк на базі Церкви Святої Трійці. Теоретичні та практичні навички молоді люди здобували півтора року.


 

Відійшов у вічність Віталій Дяк


 

Хроніка, квітень, 2021

.


 

Посвята дому молитви в селі Жидичин

11 квітня 2021 року відбулася посвята дому молитви в селі Жидичин Ківерцівського району. На урочистому відкритті дому молитви були присутні єпископ Степан Васильович Веремчук, директор місії «Голос надії» єпископ Микола Петрович Синюк, заступники голови Волинського об’єднання церков ХВЄ Василь Іванович Паламарчук та Петро Андрійович Рибак, а також пресвітери церков Волині.


 

На Горохівщині пройшла конференція для вдів

13 березня 2021 року у домі молитви Української Церкви ХВЄ в м. Горохів вперше відбулася районна конференція для вдів, вдівців та одиноких членів церков ХВЄ.


 

Триденний навчальний курс для служителів у с. Заозерне

З 16 по 18 лютого 2021 року в Ретрітцентрі церкви «Фіміам», розташованому в с. Заозерне Любомльського району Волинської області, відбувся навчальний курс для служителів Волинського об’єднання УЦХВЄ. Навчання організував відділ освіти об’єднання церков Волині, зокрема його завідувачем Миколою Волковим.


 

Хроніка, січень, 2021

.


 

Хроніка, грудень, 2020

.


 

У Луцьку пройшла 32 конференція Волинського об’єднання церков Української Церкви ХВЄ

26 грудня у новозбудованому приміщені луцької церкви «Спасіння» відбулася 32 конференція Волинського об’єднання церков Української Церкви ХВЄ. Цього разу вона проходила під гаслом «Використовуючи час…». На закінчення непростого 2020 року служителі, звітуючись про успіхи та проблеми цього періоду та плануючи працю на наступний рік, акцентували увагу на правильному та мудрому використані часу, у який живемо. Це стосується як розуміння загальних подій суспільства, так і правильної поведінки в особистому житті.


 

Посвячення дому молитви у місті Шостка

6 грудня 2020 р. відбулося посвячення новозбудованого дому молитви церкви «Віфанія» у місті Шостка на Сумщині. На свято приїхало багато гостей з Києва, Волині та Сумської області. Серед них перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок, директор місії «Голос надії» єпископ Микола Синюк, старший пресвітер Волинського об’єднання церков УЦХВЄ єпископ Михайло Близнюк, старший пресвітер Сумського об’єднання церков УЦХВЄ Віктор Клець.


 

Відкриття дому молитви «Спасіння»

22 листопада 2020 року відбулося урочисте відкриття та посвячення дому молитви євангельської церкви «Спасіння», який знаходиться на території Підгайцівської громади, біля Луцька. На святкове зібрання прийшли не тільки члени церкви «Спасіння», а й прихожани та служителі інших церков, представники регіональних об’єднань УЦХВЄ — Волині, Рівненщини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Хмельниччини, Київщини та ін. Завітали також представники влади.


 

Великий Господь на Сіоні!

8 листопада 2020 року церква «Сіон» міста Луцька відзначила День подяки та посвячення приміщення дому молитви. На святкове зібрання прибуло багато гостей із різних церков, а також старші служителі УЦХЄ, зокрема єпископ УЦХВЄ М. С. Паночко, голова Волинського об’єднання церков єпископ М. І. Близнюк, його заступник П. А. Рибак, почесний єпископ Волинського об’єднання церков С. В. Веремчук, пастор церкви Христа-Спасителя Є. Т. Мельничук та інші.


 

Хроніка, листопад, 2020

Рукопокладання у церкві церкві «Ковчег» м. Любомля

.


 

Хроніка, жовтень, 2020

Рукопокладання у церкві церквіс. Рудники Маневицького району

.


 

Небесний Батько може так багато зробити руками земних дітей

8.10.2020. Близько п’ятдесяти душ зібралося на території дому молитви, що в Луцьку, на вулиці Вороніхіна, 14а. Це приїхали вдови та вдівці з різних куточків Волині. Чому тільки сорок? Тому, що це зібралися матері й батьки, які після смерті чоловіка або дружини самостійно виховують неповнолітніх дітей. І сім’ї ці в більшості багатодітні. Як поставити на ноги, а ще й виховати без батьківського плеча й материнської ласки?


 

Свято в церкві с. Гута-Лісівська

Гута-Лісівська — одне з невеликих поліських сіл Маневиччини, яке не можна назвати процвітаючим, — 18 жовтня 2020 р. приймало гостей з нагоди відкриття дому молитви. Завітали на свято не лише віруючі з сусідніх сіл, але й з області та самої столиці. Не обминули своєю увагою дійство й високопосадовці: Ірина Констанкевич — народний депутат ВРУ, Андрій Бурак — т.в.о. голови Маневицької РДА та Віталій Шмигельський — голова сільської ради. Усі шановні гості мали слово привітання, поради, застереження та подяки.


 

Хроніка, вересень, 2020

.


 

Хроніка, серпень, 2020

.


 

Хроніка, липень, 2020

.


 

Луцькі п’ятидесятники провели пасхальні авто-богослужіння на аеродромі

19 та 20 квітня 2020 року волинські церкви ХВЄ провели два святкових богослужіння на недіючому аеродромі с. Крупа. Формат зібрання був незвичайний — щоб не порушувати умов карантину, віряни приїхали на власних автомобілях, а службу слухали через радіоприймачі на окремій fm-хвилі.


 

На Пасху поблизу Луцька відбудеться авто-богослужіння

18.04.2020. Враховуючи карантинну ситуацію, яка склалася цьогоріч і призвела до неуможливлення збиратися на богослужіння у церквах, служителі церков змушенні шукати нові способи для зібрань. Волинське об’єднання церков ХВЄ організувало та узгодило з органами місцевої влади проведення незвичного пасхального богослужіння — на території недіючого летовища у селі Крупа поблизу Луцька.


 

Викрито фейк про луцьку «Церкву Христа Спасителя»

13 квітня 2020 року відбулася інформаційна атака на найбільшу п’ятидесятницьку общину м. Луцьк «Церкву Христа Спасителя». Через мережу Facebook поширилося дезінформативне повідомлення, нібито попри карантинні обмеження, церква продовжує проводити багатотисячні богослужіння. 

На Волині стартувала акція «Підвези медика»

24.03.2020. Із сьогоднішнього дня Волинське об’єднання церков ХВЄ започатковує нове, незвичне дотепер служіння: «Підвези медика». З ініціативи віруючих луцької церкви «Спасіння» і, перш за все пастора Миколи Климчука, організовується акція, яка передбачає регулярні перевезення особистим транспортом медиків на роботу і з роботи.


 

Рада Церков оголосила 25 березня Днем загальної молитви та посту за Україну

23.03.2020. У доповнення до нашого попереднього Заклику щодо профілактики поширення коронавірусу та усвідомлюючи свою відповідальність за здорове майбутнє українського суспільства, збереження демократичних здобутків держави і поваги до гідності людини, її прав і свобод, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звертається до всіх людей доброї волі з закликом приєднатися до загальної молитви і посту (для тих, кому дозволяє стан здоров’я) за Україну.


 

Навчання для служителів та проповідників

17-21 лютого 2020 року в Ретрітцентрі луцької церкви «Фіміам», що в с. Заозерне Любомльського р-ну, відбулося навчання для служителів та проповідників церков Волинського та Львівського об’єднань УЦХВЄ. Забажало навчатися 66 чоловік, із яких 14 – із Львівської області.


 

Хроніка, березень, 2020

.


 

Відійшли у вічність Олександр Столярчук та Володимир Ярута

10.02.2020. Останнім часом до нас проходить багато звісток про служителів, які передчасно і раптово відходять у вічність. У січні унаслідок нещасного випадку помер диякон Луцької Церкви Христа-Спасителя Олександр Столярчук, а на початку лютого — колишній пастор церкви с. Будки Володимир Ярута.


 

Хроніка, січень, 2020

.


 

У Ковелі відбулася звітна конференція церков ХВЄ Волині

28 грудня 2019 року відбулася чергова Пресвітерська конференція Волинського об’єднання УЦХВЄ. Вона була звітною, проходила під гаслом «Пильнуйте себе та всієї отари…» і зібрала близько 219 служителі Волині. На конференцію були запрошені старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночки, старші пресвітери та їхні заступники Рівненського (О. Коток, А. Яковець) та Львівського об’єднань (В. Якимів, В. Семенюк). Разом із названими гостями учасників з’їзду привітали єпископи Микола Синюк та Степан Веремчук.


 

Дім молитви в Березній Волі – надія на розквіт

8 грудня 2019 р. в селі Березна Воля Любешівського району відбулося врочисте зібрання з нагоди посвяти дому молитви. Подія зібрала біля двох сотень людей, коли в селі проживає трохи більше трьох сотень. До Березної Волі завітали гості з різних куточків Любешівського району, з Волині й не тільки: село межує з Рівненщиною, тому у святковому богослужінні взяли участь служителі церков сіл Кухче Зарічненського району (Анатолій Вакуліч) та Кухотська Воля (Микола Вакуліч).


 

Молодіжна конференція УЦХВЄ Волині

7.12.2019. Чергова молодіжна конференція ХВЄ відбулася в Луцьку, в домі молитви Церкви Христа-Спасителя. Зареєстровано 1400 чоловік, а в загальному було більше 2000 тисяч присутніх. Найбільше учасників із Камінь-Каширського, Маневицького та Луцького регіонів.


 

Хроніка, листопад, 2019

.


 

Відкриття Волинської філії КБІ в Луцьку

29 листопада 2019 р. розпочала роботу філія Київського Біблійного Інституту при Волинському об’єднанні Української Церкви Християн Віри Євангельської. В урочистому відкритті взяли участь голова Волинського об’єднання УЦХВЄ єпископ Михайло Близнюк, директор КБІ Олександр Давиденко, декан КБІ Алла Нечипорук, завідувач євангелізаційного відділу УЦХВЄ Олександр Попчук, завідувач відділу освіти Волинського об’єднання УЦХВЄ Микола Волков, ректор Волинської філії КБІ доктор богослов’я Андрій Ходорчук та інші служителі й гості.


 

У Луцьку почали служіння сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю

23 листопада 2019 року в «Церкві Христа Спасителя» відбулася зустріч 13 сімей, які виховують дітей із інвалідністю. Такий захід на базі цієї церкви відбувся вперше і мав назву «Дорогоцінний скарб». Поки з дітьми окремо працювали вчителі недільної школи, батьки мали змогу поспілкуватися між собою. На зустрічі були присутні служителі церкви Петро Мельник, Ігор Скоць, лікар Олександр Третяк, а також Оксана Семнюк із церкви «Фіміам», яка багато років піклується про двох дочок із ДЦП.


 

Відійшов у вічність пресвітер Володимир Давидюк

17 листопада 2019 року відійшов у вічність Володимир Дем'янович Давидюк – пресвітер церкви в с. Ярівка Горохівського р-ну.


 

Хроніка, жовтень, 2019

.


 

Хроніка, вересень, 2019

.


 

Відкриття дому молитви у селі Котів

18 серпня 2019 церква села Котів провела святкове богослужіння з нагоди 100-річчя євангельського руху в селі та посвячення новозбудованого дому молитви.


 

Хроніка, серпень, 2019

.


 

IX молодіжний з’їзд ХВЄ Волині

7-11 серпня 2019 року поблизу с. Карасин Маневицького району Волинської області, проходив IX з’їзд християнської молоді. Його гаслом став вірш із Євангелії від Матвія, 6:33: «Шукайте перш за все Царства Божого і Його праведності, а це все вам додасться!»
Серед соснового лісу біля озера Тросне розмістилося справжнє наметове містечко з населенням 1050 молодих людей — це ті, які проживали тут постійно. А за всі дні з’їзду зареєструвалися 1750 чоловік.


 

Хроніка, червень, 2019

.


 

Посвячення дому молитви в Седлище

17 червня 2019 р. для євангельських християн села Седлище Любешівського району стане пам’ятною датою — у цей день відбулася урочиста посвята нового дому молитви. Привітати віруючих прибули односельці, представники місцевої влади, керівництво Української Церкви Християн віри Євангельської (УЦХВЄ) та Волинського об’єднання УЦХВЄ, друзі з багатьох євангельських церков Волині.Архів новин