У Луцьку відбулася 26 Волинська обласна конференція служителів церков ХВЄ

24 січня 2015 р. в домі молитви луцької церкви Христа Спасителя відбулася 26 Волинська обласна конференція служителів церков ХВЄ, яка зібрала 233 делегати. Темою цьогорічного зібрання служителів стали слова з Євангелії від Матвія: «Тож пильнуйте, бо не знаєте, котрого дня прийде Господь ваш» (24:42).

Конференція розпочалася коротким словом та молитвою заступника голови об'єднання церков ХВЄ Волині Василя Паламарчука.

Співом служив вокально-музичний гурт «Левит».

Голова об'єднання церков ХВЄ Волині єпископ Михайло Близнюк звернувся до присутніх із проповіддю на тему конференції.

Гостями конференціїбули старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Паночко, його перший заступник Микола Синюк та регіональний заступник, голова об'єднання церков ХВЄ Рівненщини Віктор Боришкевич; голова об'єднання церков ХВЄ Львівської області Володимир Якимів, його заступники Павло Кожа та Володимир Бурда.

Після привітань Михайло Близнюк дав звіт за своє служіння за останній рік. На Волині на 1 січня 2015 року є 205 церков ХВЄ, у яких налічується 19350 членів, 159 хорів, 4900 чоловік молоді, 17 реабілітаційних центрів, 173 молитовні будинки, 382 недільні школи.

Інформацією про місіонерську роботу поділилися Володимир Величко (Ратнівський р-н) та Анатолій Тарасюк (Маневицький р-н).

Петро Янюк дав фінансовий звіт за 2014 рік.

Після обговорення звітів присутні звершили молитву за мир в Україні.

Після обіду відбулося затвердження бюджету на 2015 рік.

Конференція звершила служіння молитву благословення за служителів, які в минулому році склали служіння, та за тих, кого було обрано на пресвітерське служіння.

Після проповіді Володимира Якиміва Микола Волков поінформував про «Фестиваль надії», який має відбутися влітку у Львові.

Старші служителі відповіли на запитання присутніх.

Закінчилася конференція проповіддю Михайла Паночка.

Дивитися фотогалерею