«Бог багатий милосердям» - 2015

16 січня 2015 р. у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбувся 10-й телемарафон «Бог багатий милосердям». Упродовж дня у прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь» з 8:45 до вечора тривала пряма трансляція виступів хорів та гуртів релігійних громад Волині. Завершилося це урочисте дійство зверненням і подякою представників влади.

Захід був ініційований десять років тому Волинською радою церков, за підтримки облдержадміністрації та Луцької міської ради. Основною метою цього заходу є збір коштів для дітей-сиріт, зокрема дітей, чиї батьки загинули в АТО, хворих, неповносправних, малозабезпечених. Підтримати цю акцію милосердя може кожен, хто бажає. Збір коштів триватиме до 1 березня цього року. Переказати їх можна на р/р № 26049000000035, МФО 300023, код ЄДРПОУ 02940115 ПАТ «Укрсоцбанк», Волинська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

Цього року представляла Волинське об'єднання церков ХВЄ церква з м. Горохова. У виконанні хору, керівниками якого є Федір Киричук та Людмила Дрина, та гурту прозвучали різдвяні євангельські пісні. Зі словом до присутніх у залі та телеглядачів звернувся заступник голови Волинське об'єднання Василь Паламарчук.

Отож, Бог багатий милосердям! А ми? На це питання нехай відповість кожен сам собі…

Дивитися фото