Хроніка, серпень, 2015

09 серпня в церкві м. Горохів відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Вакуліча Миколи Прокоповича. Молитву благословення звершили єпископ Волинського об’єднання церков ХВЄ Близнюк М. І., заступник єпископа Лотоцький М. Й..

09 серпня в церкві с. Боратин Луцького району відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Лащука Віктора Петровича, та на дияконськеМельника Віктора Тимофійовича і Фарини Андрія Леонтійовича. Рукопокладення звершили єпископ Веремчук С. В., заступник єпископа Мельник П. Т..

23 серпня в церкві с. Холонів Горохівського району відбулося відкриття Дому молитви, на якому були присутні брати та сестри і служителі з багатьох церков Горохівського району. Служіння посвяти звершили єпископ Близнюк М. І., заступник єпископа Лотоцький М. Й..

30 серпня в церкві с. Черемошне Ковельського району відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Романюка Петра Федоровича. Молитву благословення звершили заступники єпископа Паламарчук В. І., Анчук С. П. та пресвітер Мороз С. Г.