Євангельська церква в Торчині: історія та сьогодення

22 листопада 2015 р. церква ХВЄ смт Торчин відзначила двадцятилітній ювілей проведення служінь у своєму Домі молитви, а також День подяки Господу за пройдений шлях. Привітати торчинців та розділити з ними радість прибули служителі з багатьох церков області. Завітали також і представники місцевої влади. Селищний голова, вручивши подяки керівництву церкви, зауважив, що він приємно вражений служінням, хоч на такому заході вперше. Проповідували гості та місцеві служителі, а співали гурти місцевої церкви («Скеля», «Голос Сіону»), хори (старший, молодіжний, дитячий), грав духовий оркестр.

Життя церкви будується на єдності, молитвах, зустрічах. Багато хто зі старших членів церкви не дожив до цих днів, але з вірою залишав цей світ, що саме так і буде. Тож на сьогодні торчинська церква — це одна з благословенних активних євангельських церков. Тут особливо розвинуте дитяче, музичне, євангелізаційне служіння. Добре організована недільна школа (180 дітей), діє три хори (дитячий, молодіжний, старший) та духовий оркестр, керівник якого Леонід Смалько. Усього членів церкви — 257 (із сіл 19 членів). Тепер пресвітерське служіння виконують Василь Паламарчук та Віталій Кузьмін. Крім того, що церква проводить багато євангелізацій, вона також утримує місіонерів, які працюють на ниві Божій. Молоді брати їздять на місіонерські точки для підтримки місіонерів у їхній роботі. Молодь також відвідує хворих та служить у будинку престарілих.

Церква християн віри євангельської смт Торчин, незважаючи на лихоліття, біди й переслідування, вистояла та зростає. А посіяне колись зі сльозами — жнеться з радістю.

Інна Мельник

Читати історію церкви