Хроніка, серпень 2018 р.

5 серпня в церкві «Благовістя» м. Ковеля відбулося рукопокладення на дияконське служіння братів Ганюка Віктора Петровича та Давидюка Павла Вікторовича. Рукопокладення звершили заступники єпископа Паламарчук В. І., Анчук С. П., та пресвітери Сидорчук А. М. і Тищук С. І.

16 серпня 2018 р. на базі церкви «Спасіння» м. Ковель розпочалося навчання у місіонерській школі.

26 серпня в церкві м. Любешів відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Шерейка Валентина Йосиповича, та на дияконськеГубарика Петра Кононовича та Шукаловича Григорія Степановича. У церкві с. Залаззя рукопокладено на диякона Швидюка Сергія Мирославовича. Рукопокладення звершили єпископ Близнюк М. І., заступники єпископа Карпович П. Д., Рибак П. А., пресвітери Романович В. В., Романович І. У.

26 серпня в церкві м. Володимир-Волинського відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Люльки Петра Івановича, а на дияконське Бобрика Михайла Івановича, Коробейнікова Павла Олександровича та Мартинюка Анатолія Анатолійовича. Рукопокладення звершили заступник єпископа Паламарчук В. І., пресвітери Лаць П. І., Щерба В. В. та інші. У церкві с. Трубки рукопокладені на дияконське служіння Кіндій Володимир Миколайович та Чижевич Анатолій Вікторович.