Хроніка, грудень 2018 р.

9 грудня в церкві смт Голоби відбулося рукопокладення на служіння благовісника Корчука Павла Петровича та на дияконськеВорошка Анатолія Андрійовича й Городюка Леоніда Володимировича.

9 грудня в церкві «Божа любов» м. Ковеля рукопокладено на пресвітерське служіння Онофрійчука Володимира Петровича та на дияконськеОмелянюка Юрія Федоровича. Рукопокладення звершили заступники єпископа Паламарчук В. І., Анчук С. П., пресвітери Величко В. І., Гоцик О. М., Капітула В. Я., Міщук І. І.

9 грудня в церкві с. Холоневичі Ківерцівського району відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Савчука Григорія Олександровича та на дияконське служіння Піддубного Сергія Анатолійовича. Рукопокладення звершили єпископ Близнюк М. І., заступник єпископа Рибак П. А. та пресвітери Громик В. М. і Мушка Ф. В.

16 грудня в церкві с. Котів Ківерцівського району відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Баса Сергія Олександровича та на дияконськеСурмача Віктора Олексійовича. Рукопокладення звершили заступники єпископа Паламарчук В. І., Рибак П. А., пресвітери Дячук В. М., Климчук С. О.

16 грудня в церкві с. Градиськ Маневицького району відбулася посвята новозбудованого дому молитви. На святковому служінні були присутні єпископ Близнюк М. І., заступник єпископа Тарасюк А. Р., пресвітери багатьох церков, а також представники влади Маневицького району.

23 грудня в церкві смт Локачі відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Петренка Валерія Васильовича та на дияконське служінняХамежука Андрія Михайловича. Рукопокладення звершили єпископ Близнюк М. І., заступник єпископа Грицак В. І. та пресвітер Петренко В. В.

30 грудня в церкві с. Лище Луцького району відбулося рукопокладення на дияконське служіння Євтушика Андрія Васильовича. Рукопокладення звершили заступники єпископа Паламарчук В. І., Рибак П. А. та пресвітер-благовісник Климчук М. О.