Церква і бізнес: точки дотику

29 травня в Луцьку, на базі церкви «Спасіння», відбулася конференція «Бізнес і церква: точки дотику». Організатори – Християнська асоціація бізнесменів за підтримки Департаменту освіти та Руху молоді УХЦВЄ – створили особливу атмосферу як для підприємців із досвідом, так і для початківців у бізнесі.

«Велике благословення отримали учасники конференції через навчання спікерів, які говорили про біблійні основи служіння майном», – розповідає директор Департаменту християн-підприємців Роман Зінчук. За його словами, конференція на Волині стала важливим етапом взаємодії церкви й бізнесу.

«Під час навчання кожен мав змогу поставити питання, які в церквах, зазвичай, ставити не прийнято… Надіюся, що такі конференції стануть майданчиком, на якому досвідчені підприємці й початківці в бізнесі налагоджуватимуть комунікацію. Тут вони зможуть об’єднати зусилля задля особистісного розвитку й поширення Царства Божого», – поділився Роман Зінчук.

Торкнулася сердець промова старшого єпископа Михайла Паночка, який говорив про покликання підприємців-християн та їхнє служіння в місцевих церквах. Цю тему також чудово розкрив директор Департаменту освіти братерства Віктор Вознюк. Про сфери підприємництва, які сьогодні є продуктивними та користуються попитом, говорив голова Християнської асоціації бізнесменів, пастор церкви «Благодать» Андрій Мартинов.

Одна з цілей таких конференцій – духовне спорядження підприємців, а також можливість для молоді перейняти досвід правильного старту бізнесу, розвитку та збереження власної справи.