Архів новин

Архів новин
Волинського об`єднання церков ХВЄ

2012 р.

 

ХХІV звітна конференція служителів Волинського об’єднання церков ХВЄП

29 грудня 2012 відбулася ХХІV звітна конференція служителів Волинського об’єднання церков ХВЄП у приміщенні церкви «Віфанія» м. Луцька. Її гаслом стали слова: «Бійтеся Господа і служіть Йому правдиво всім вашим серцем…» (1Сам.12:24). Пастори Волині зібралися, щоб проаналізувати пройдений шлях, обговорити результати праці, отримати Слово від Бога, бо, як зауважив старший пресвітер Волині Михайло Близнюк, «воно потрібне всім нам так, як хліб, який ніколи не приїдається».

Цьогорічна обласна молодіжна конференція пройшла під гаслом: "Служіть Господеві зі страхом!"

10.11.12. Вся молодь євангельських церков Волині знає, що в листопаді завжди проходять обласні молодіжні конференції, чергова з яких припала на 10 листопада. Суботнім ранком молодь поспішає до найбільшого дому молитви міста Луцька, що знаходиться на вулиці Вороніхіна. Тут з дев’ятої години починається реєстрація учасників. Цього разу з’їхалося молодих людей не менше як минулі рази – близько півтори тисячі.

Чи має молоде покоління страх Божий?

27 жовтня 2012 року, субота. Ще один вихідний день. Такий, як усі? Ні! Особливо для підлітків, які відвідують ЦХВЄ. Сьогодні вони, незважаючи на перший сніг і мокру дорогу, прямують до Ковеля з усіх куточків Волинської області. У домі молитви, що розташований на вулиці Соборній, відбудеться конференція для молодих людей віком до сімнадцяти років.

«Скандинавська дитяча місія»: 20 років в Україні

26 жовтня 2012 року у залі обласного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки бракувало вільного місця, адже президент благодійного фонду «Скандинавська дитяча місія» Бо Валенберг (почесний консул України у Швеції), та директор Волинського представництва місії Людмила Лонюк запросили розділити радість свого свята друзів та співпрацівників. «Коли Господь 20 років тому покликав мене в Україну, щоб допомагати дітям Чорнобиля, я думав, що це одноразова поїздка, ― зазначив Бо Валенберг. ― Та Бог мав на увазі щось більше.

Найбільша сільська церква ХВЄ Волині відсвяткувала своє 85-річчя

14.10.2012. На вулиці по-осінньому вогко й туманно. У Карпилівці я вперше. Проїжджаємо вуличками із добротними будинками. Ось виринає перед нами знак (що в наших селах дуже рідко трапляється), який вказує, де стоїть дім молитви. Хвилина-друга – ми перед ним, великим і багатолюдним..
Сьогодні церква Карпилівки відзначає потрійне свято, а я думаю, що навіть «почетвірне», бо просто зібрання – це теж свято. Чому потрійне: 1) церкві 85 років (а для євангельської церкви це немало!); 2) 20 років молитовному будинку, де збираються (не старожил, але ж кругла дата); 3) День подяки чи Свято жнив.

З’їзд молодіжних керівників церков ХВЄ Волині

13 жовтня 2012 р. на базі церкви «Віфанія» (м. Луцьк) відбулася чергова конференція керівників молоді Волинської області. Також на цей захід були запрошені молоді проповідники, відповідно зібралося близько 75 чоловік. Такі з’їзди відбуваються щороку і мають на меті підбиття підсумків молодіжного служіння, обмін досвідом, навчання та вирішення різних організаційних питань. На цей раз для викладення семінару був запрошений голова Волинського об`єднання церков ХВЄ, єпископ Михайло Близнюк, який запропонував слово про формування авторитету служителя. В основі його звернення було 2Тим.12: «Нехай молодим твоїм віком ніхто не гордує, але будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості!»

У Мар’янівці з’явився «Добрий самарянин»

23.09.2012. Що виникає у вашій уяві, коли ви чуєте вираз «дім милосердя»? Якщо чесно, майже нічого. Чому? Напевно тому, що це служіння сьогодні важко назвати популярним і люди не так багато про нього знають (в основному ― якійсь уривки із розповідей місіонерів та свідчень колишніх реабілітантів на недільних служіннях). Колись, шукаючи кошти на операцію для одного бездомного чоловіка, я почув таку фразу: «Церква ― це ж не благодійна організація!» Отакої...

У Ківерцях відкрито новий дім молитви
22 квітня стало урочистою датою для церкви ХВЄ м. Ківерці — новий просторий будинок молитви вперше наповнився людьми. Його будівництво почалося ще 6 років тому, коли виникла потреба у більшому приміщенні для проведення богослужінь. Зала дому молитви була переповнена ще до початку святкового зібрання, яке відвідали гості із Волинської, Рівненської та Львівської областей.

Ювілейне богослужіння у древньому Володимирі
16.04.2012. На другий день пасхальних свят церква ХВЄ міста Володимира-Волинського відзначала ювілей: 20 років з дня першого богослужіння у новому молитовному домі. Два десятиліття тому якраз на Страстний четвер тут у новозбудованому приміщенні пролунала вдячність Богові не лише за Спасителя, Який страждав, помер і воскрес, але й за дорогу довжиною у декілька десятиліть, якою Господь вів церкву. І ось нині віруючі згадували не лише моменти, пов'язані з будівництвом дому молитви, але й усю свою історію.

У Луцьку відбулася обласна молодіжна конференція
Сонячним суботнім ранком 17 березня 2012 року до церкви Христа Спасителя м. Луцька приїхали на обласну молодіжну конференцію християни з усіх куточків Волині. Переповнений дім молитви, у якому відбулася зустріч молоді, прийняв понад 1500 учасників конференції. У своєму вітальному слові єпископ Степан Васильович Веремчук заохочував слухачів бути для оточуючих Христовою запашністю. «Дивлячись на вас, - звернувся він, - я радію, що на Волині такий потенціал працівників».

В Луцьку відбулася ХХІІІ Звітна конференція служителів Волинського об'єднання церков ХВЄП
28 січня 2012 року в Луцьку відбулася ХХІІІ Звітна конференція служителів Волинського об'єднання церков ХВЄП під гаслом: «Отож, уважайте, щоб поводитися обережно... як мудрі» (Еф.5:15). 225 делегатів з'їзду, серед яких були пресвітери з усіх районів області, прийняв дім молитви Церкви Христа Спасителя.

Волинське об’єднання церков ХВЄ взяло участь у телемарафоні «Бог багатий милосердям»
16.01.2012. Волинське об’єднання церков ХВЄ взяло участь у телемарафоні «Бог багатий милосердям», який уже всьоме пройшов у Луцьку. Цей захід щороку традиційно проводиться після різдвяних свят з ініціативи Волинської Ради Церков в обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка з прямою трансляцією по обласному телебаченні за підтримки обласної державної адміністрації, обласної ради, Луцької міської ради та Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Архів новин