Архів новин

НОВИНИ
Волинського об`єднання церков ХВЄ

2013 р.

В церквах області відбулися рукопокладання на дияконське та пресвітерське служіння

8 грудня в церкві с. Комарове Маневицького району, 15 грудня в церкві с.Привітне Локачинського району,15 грудня в церкві с.Шклінь Горохівського району відбулися рукопокладення на дияконське та пресвітерське служіння.

Конференція молоді Волинського об'єднання церков ХВЄ

23 листопада 2013 року близько 2000 молодих людей з усієї Волині зібралися в приміщенні дому молитви «Церкви Христа Спасителя», що на вул. Вороніхіна, 14а, для участі в обласній молодіжній конференції. Учитель Божого слова Віктор Куриленко провів два семінари: «Благоговіння перед Богом» та «Дошлюбні стосунки». Вітали молодь та проповідували старший пресвітер ЦХВЄ Волині Михайло Близнюк, його заступник Василь Паламарчук, керівник молоді об'єднання Володимир Величко та пастор «Церкви Христа Спасителя» Петро Мельник. Служив співом молодіжний хор церкви смт Торчина.

Святкове богослужіння в центрі Луцька

22 вересня 2013 року урочисте дійство присвячене 1025-ій річниці хрещення Русі зібрало на Театральній площі міста Луцька близько 1400 людей. Організатором свята виступило Волинське об'єднання церков ХВЄ. У музичній програмі взяли участь Другий молодіжний хор «Церкви Христа-Спасителя» та гурт «Левит» із Луцька, духовий оркестр із Горохова, гурт «Відродження» (с. Піддубці) та тріо із Скобелки.

Поблизу Луцька відбувся третій з’їзд волинської молоді ХВЄ

З 8 по 10 серпня село Рованці, що поблизу м. Луцька, приймало близько 1500 молодих людей з усієї Волині. Це вже третій подібний з’їзд під егідою обласного об’єднання ХВЄ. Цьогоріч він пройшов під гаслом «Отож, сину мій, зміцняйся в благодаті, що в Христі Ісусі вона!» (2Тим.2:1).

Яким буде жниво, або чи потрібні місіонери на Волині?

30.07.2013. Волинь... Про неї кажуть, що це розсадник місіонерів. Але і на такому родючому ґрунті також є пустирі. Так, поряд з великими церквами — духовна пустиня. В цьому можна переконатися, побувавши в глибинці Полісся, на Ратнівщині, що межує з Білоруссю.

“Вірую!” та “Обіцяю!” стали символом єднання євангельских християн Нововолинська

6.07.2013. Водне хрещення сімдесяти чотирьох людей, яке відбулося 6 липня в Нововолинську, стало причиною спільного служіння баптистів і п’ятидесятників міста. Воно зібрало багато сотень віруючих з різних церков.

З нагоди святкування 1025 річчя хрещення Русі для обласного телебачення створено фільм про життя церков ХВЄ

До 1025-річчя хрещення Русі Волинське телебачення запропонувало християнським конфесіям по 26 хвилин ефірного часу для презентації своєї роботи та служіння. Обласне об`єднання церков ХВЄ виготовило з цієї нагоди фільм.

На річницю відкриття церква приймала інвалідів

21 квітня 2013 р. в Ківерцях, у приміщенні дому молитви церкви «Cпасіння» відбувся з'їзд інвалідів. Люди з обмеженими можливостями прибули з різних місць Волинської, Львівської, Рівненської областей та сусідньої Білорусі. Було зареєстровано 116 чоловік. Перша частина з'їзду — це служіння, яке тривало дві з половиною години. Друга — спілкування, яке відбувалося в нижньому залі.

Конференція молоді Західної України

20.04.2013. У Церкві Христа-Спасителя» відбулася молодіжна конференція Західного регіону, яка зібрала близько двох тисяч учасників, що прибули з Волинської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської областей.

Вперше. Свято для старших людей

17 березня 2013 року стало особливою датою для «Церкви Христа-Спасителя» м. Луцька. Справа в тому, що молодь церкви вирішила зробити свято для старших людей і приурочити їм спеціальне служіння. Я спілкувався з людиною, яка була ініціатором проведення вищезгаданого служіння. На запитання, що стало поштовхом до організації такого свята, я почув таке: «Справа в тому, що ми часто буваємо в поїздках і дуже потребуємо молитовної підтримки. Не раз після богослужіння до нас підходять старші люди. Вони розпитують про наше служіння і кажуть, що завжди моляться за нас. Таких людей дуже багато. Своїм успіхом завдячуємо їхнім молитвам.

Не втомлюйтеся робити добро!

Кожен християнин старається робити діла милосердя, наслідуючи нашого Господа. Апостол Павло писав до церкви в Галатії (6:9-10): «А роблячи добре, не втрачаймо запалу, бо свого часу пожнемо, коли не ослабнемо. Тому, поки маємо час, усім робімо добро, а найперше одновірним». Ці слова стосуються не тільки християн-галатів, але й нас – теперішніх християн. Розповім про роботу деяких церков нашого об’єднання, які своїми добрими справами можуть бути нам за взірець.

У селі Скиби відбулося богослужіння з нагоди посвяти дому молитви

20.01.2013. У селі Скиби Любомильського району відбулося врочисте богослужіння з нагоди посвяти новозбудованого дому молитви. В урочистостях узяли участь Петро Світящук, Леонід Борщ, Юрій Троць, а також голова Бірківської селищної ради Володимир Лонюк.

Волинське об’єднання ХВЄ ввосьме взяло участь у телемарафоні «Бог багатий милосердям»

17.01.2013. Волинське об’єднання ХВЄ взяло участь у щорічному різдвяний благодійному марафоні «Бог багатий милосердям». Цього року він пройшов ввосьме і відбувся 17 січня у Волинському музично-драматичному театрі імені Тараса Григоровича Шевченка.

 

Архів новин