Архів новин

НОВИНИ
Волинського об`єднання церков ХВЄ

2014 р.

 

Коли б не Господь, що був з нами…

28 грудня 2014 р. в селищі Іваничі відбулося відкриття дому молитви. Але свято для віруючих було подвійне: вони відзначили ще й вісімдесятиліття з дня народження євангельської церкви в їхній місцевості.

Яку «воду» ми п'ємо, або Не все пхай у свою голову!
Обласна молодіжна конференція

29 листопада 2014 р. Церква Христа-Спасителя в м. Луцьку приймала в домі молитви біля двох тисяч молодих людей — учасників останньої в цьому році обласної конференції.

Хроніка, листопад, 2014

Перша конференція християнськихсоціальних працівників Волині
Діла говорять набагато голосніше за слова…

1 листопада 2014 р. в одній з євангельських церков міста Нововолинська відбулася обласна конференція учасників соціального служіння.

Справа, випробувана часом

28 вересня 2014 р. євангельська церква села Будки відзначила своє дев'яносторіччя. Сюди, в глибинку Полісся, з'їхалося багато гостей. І дім молитви (п'ятий за дев'яносто років) був переповнений. На святі були присутні керівники Церкви ХВЄУ, представники влади, віруючі церков Волині. Лунали пісні, привітання, проповіді…Згадували пройдений шлях хтось зі сльозами, хтось з іскорками радості в очах, роблячи висновок, що до цього часу будківській церкві допоміг Господь.

Волинська Рада церков написала звернення до віруючих РФ

7.10.2014. Як повідомив старший пресвітер об'єднання церков ХВЄ Волинської області єпископ Михайло Близнюк, рішення про підготовку такого звернення до пасторів та усіх віруючих Росії було прийнято під час чергового засідання обласної Ради церков. Його підписали глави єпархій та обласних об'єднань семи християнських конфесій Волині.

Хроніка, вересень 2014

Поблизу Нововолинська пройшла конференція керівників молоді Волинського об'єднання ХВЄ

19-20 вересня 2014 р.в таборі «Прикордонник», що поблизу м. Нововолинська, відбулася конференція керівників молоді Волинського об'єднання ХВЄ. У ній брали участь близько 70 керівників молоді з різних куточків нашої області.

Гута: 90 років потому

19 серпня 2014 р. відбулося святкове богослужінняв селі Гута Ратнівського району. Приводом для цього стало дев'яносторіччя з дня започаткування в цій місцевості євангельської церкви. Це одна з найстаріших протестантських церков на Волині.

Хроніка, серпень 2014

Я завжди мав упевненість, що покликаний працювати з молоддю

Інтерв'ю з відповідальним за молодіжне служіння об'єднання церков ХВЄ Волині
Ігорем ПАНФІЛОВИМ

IV з'їзд християнської молоді Волині

Більше десятка сотень молоді зібралося в селі Рованцях Луцького району 7–9 серпня. Що стало причиною такого скупчення народу? І яке гасло змогло об'єднати стільки молодих сердець?
Причиною став обласний молодіжний християнський з'їзд, який був започаткований чотири роки тому. Хоча намет на рованецькому лузі біля Стиру вже і став традицією, не стало традиційним Слово.

Хроніка, липень 2014

Будьте милосердні

Брати та сестри з Донеччини звернулися до церков України з проханням допомогти їм фінансами та продуктами харчування. Про це оголосили в церквах Волинського об'єднання – і до середи 16 липня було зібрано відповідну допомогу.

Хроніка, Червень 2014

У Бога немає «колишніх…» У Бога немає «колишніх…»

9 червня в церкві смт Маневичі відбувся з'їзд братів, які увірували в Господа в ув'язненні. Більше двадцяти колишніх в'язнів з різних куточків України прибули в дім молитви, щоб засвідчити про милості Божі...

Уряд зберіг тариф на електроенергію для релігійних організацій на рівні як для населення Уряд зберіг тариф на електроенергію для релігійних організацій на рівні як для населення

Кабінет Міністрів України рекомендував Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, установити з 1 червня 2014 року нові тарифи на електроенергію для релігійних організацій на рівні як для населення...

Подалі від жахів слов’янська Подалі від жахів слов'янська

У Слов'янську довгий час проживав наш брат по вірі, волинянин Петро Федорусь. Він народився у с. Перемилі Горохівського р-ну 1959 року. Був членом євангельської церкви села Іванівка (хрещення прийняв 3 липня 1983 року)...

Коли в рідному краї  люди стають біженцями Коли в рідному краї люди стають біженцями

Кожен з нас знає, що на сході України йде війна, щодня проливається кров і в чиюсь родину вривається трагедія. Тисячі мешканців Донбасу в ці дні стають біженцями. Залишаючи зону АТО, вони залишають рідні домівки. А на скільки – відомо одному Богові… Різні державні організації та сусідні країни надають їм тимчасовий притулок.

Видано посібник для служителів церкви, які трудяться в місцях ув'язнення

Поняття «тюремний капелан» для України поки що нове. Не дивно, що будь-яких видань на цю тему — одиниці, це вже не кажучи про методичні рекомендації, які будуть корисними для служителів різних конфесій...

Хроніка, Травень 2014

Переступаючи межу сімдесятиріччя Переступаючи межу сімдесятиріччя

11 травня відбулося святкове богослужіння в місті Ковелі. В Домі молитви, що розташований по вулиці Соборній, члени церкви разом з гостями дякували Богові за свого наставника Сергія Павловича Анчука. Просили у Господа благословення, сили  і мудрості для свого служителя.

Михайла Близнюка обрано заступником голову союзу у західному регіоні Михайла Близнюка обрано заступником голову союзу у західному регіоні

Протягом трьох травневих днів із 20 до 22 числа у м. Рівне минув XVII з'їзд служителів об'єднання християн віри євангельської. Подібна конференція, що містить не лише звітну, а й виборну частину проходить раз на чотири роки.

З відкритим серцем до чужого болю З відкритим серцем до чужого болю

«Все, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили» (Мт. 25,40).
4 травня в селі Низкиничі Іваничівського району відбулося зібрання-посвята: там віддали будинок при домі молитви для проживання...

БОГ ВИРІШУЄ ПРОБЛЕМИ Бог вирішує проблеми Свідчення

Роман Дмитрук уперше потрапив у реабцентр церкви «Сіон» у 2010 році в жалюгідному стані тіла й духу. Але, переживши неймовірний Божий дотик, отримавши зцілення душі та тіла, нині служить таким, як був сам...

Хроніка, березень, 2014

Відійшов у вічність пресвітер церкви с. Куликовичі Іван Мельник

21 березня на 77-му році життя відійшов у вічність пресвітер церкви с. Куликовичі Маневицького району МЕЛЬНИК ІВАН ГРИГОРОВИЧ, який виконував служіння пастора з 1965 року.

На Волині стартувала нова християнська телепрограма «Крок назустріч»

21.03.2014. «Крок назустріч» жителям Волині зробило Волинське об'єднання церков ХВЄ. Уже тривалий час відділ євангелізації об'єднання спільно з відділом євангелізації місії «Голос надії» виношували ідею про створення телестудії.

У Луцьку пройшла молодіжна конференція

15.03.2014. У Луцьку відбулася молодіжна регіональна конференція. Проходила вона у приміщенні дому молитви «Церкви Христа Спасителя» і зібрала близько семисот делегатів з Луцького та Ківерцівського районів.

Роз'яснення Інституту релігійної свободи щодо особливостей мобілізаційної підготовки та призову на військові збори віруючих громадян.

Молитовне віче в Луцьку

16 березня 2014 попри перемінну негоду у багатьох містах України пройшли молитовні віче. Віряни благали Господа про злагоду і мир в країні, про захист від агресорів. Головна площа Луцька - Театральна, також зібрала кількасот віруючих різних конфесій у спільній молитві за долю країни.

Хроніка, лютий, 2014

Історичні студії в рамках богослужіння

9.02.3014. Чи можна відмінити чергове недільне богослужіння заради того, щоб провести навчальний семінар? Служителі однієї із Луцьких церков переконані, що так! Тому для церкви «Віфанія» неділя 9 лютого 2014 року стала незвичайною. Замість традиційних зібрань віруючі прослухали семінар «Історія Євангельського руху на Україні» із двох частин...

 

Архів новин