Архів новин

НОВИНИ
Волинського об`єднання церков ХВЄ

2015 р.

 

 

Звітна обласна конференція 2015

19 грудня 2015 року в Домі молитви ківерцівської церкви «Спасіння» (пресвітер – Василь Гламазда) зібралися служителі Волинського об’єднання церков на свою щорічну звітну конференцію, яка проходила під гаслом «…будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості!» (1Тим.4:12)

Хроніка, грудень,2015

Що таке дружба та з ким її мати

28 листопада 2015 р. відбулася конференція християнської молоді Волині, що зібрала понад півтори тисячі учасників. Проходив захід у «Церкві Христа-Спасителя» в місті Луцьку. Його гаслом стали слова «Набувайте друзів собі…» (Лк.16:9). Тобто конференція була присвячена нашим стосункам, зокрема різним аспектам дружби: між людьми, між людиною та Богом, між особами протилежної статі. Молоді люди могли почути, як Боже слово реагує на наші взаємини, із ким їх мати та чи Богу все одно, із ким ми маємо тісні стосунки.

Євангельська церква в Торчині: історія та сьогодення

22 листопада 2015 р. церква ХВЄ смт Торчин відзначила двадцятилітній ювілей проведення служінь у своєму Домі молитви, а також День подяки Господу за пройдений шлях. Привітати торчинців та розділити з ними радість прибули служителі з багатьох церков області. Завітали також і представники місцевої влади. Селищний голова, вручивши подяки керівництву церкви, зауважив, що він приємно вражений служінням, хоч на такому заході вперше. Проповідували гості та місцеві служителі, а співали гурти місцевої церкви («Скеля», «Голос Сіону»), хори (старший, молодіжний, дитячий), грав духовий оркестр.

Хроніка, листопад, 2015

Церква села Липне відсвяткувала 90-річний ювілей

8 листопада 2015 р. церква с. Липне святкувала ювілей — 90 років. 7 листопада в суботу відбулася зустріч, яка зібрала вихідців із цієї церкви з усього світу. В родинній атмосфері, в простоті, без помпезності християни згадували власну історію, переглядали фото. А в неділю вже було більш офіційне служіння, яке відвідали гості з усієї Волині та з-за її меж.

Хроніка, вересень 2015 р.

Церква села Підріжжя відзначила 90-річний ювілей

Нинішній та минулий 2014 рік стали ювілейними — багато церков відзначали своє 90-ліття. І серед них — відома далеко за межами свого регіону церква села Підріжжя Ковельського р-ну. 27 вересня 2015 року в місцевому домі молитви церви ХВЄ зібралися численні гості, щоб згадати дорогу, яку громада пройшла за дев’ять десятиліть. Звичайно, зібралися далеко не всі, хто так чи інакше причетний до цієї церкви, — доля розкидала вихідців цього села по цілому світі. Але, як зазначалося на святковому богослужінні, саме вони стали сіячами Доброї Вістки не лише на своїй малій батьківщині, але й на нових місцях проживання.

Єпископ Михайло Близнюк: «На Волині ростуть церкви та спостерігається сплеск патріотизму»

8.09.2015. Наша розмова зі старшим пресвітером Волинської області Михайлом Близнюком торкнулася насамперед питань, насущних для всієї церкви в Україні – події на Сході та служіння постраждалим людям. Єпископ розповів про специфіку роботи переселенцями, які прагнуть переїхати до західної Європи та про допомогу нелегальним мігрантам (область прикордонна). А також про те, як виросла церква за останні п’ять років.

Християнська молодь з проповіддю Євангелії для дітей

28.08.2015. З настанням літа в багатьох молодих людей з’являється можливість відпочити від робочих буднів або ж плідно попрацювати на ниві Божій. Що ж під час літньої пори обирає християнська молодь: відпочинок, прибутковий заробіток чи працю на ниві Божій? Я мала змогу поспілкуватися з молодими сестрами та братами, які цього літа плідно попрацювали з проповіддю Євангелії серед діток у селах Волинської області та за її межами.

Хроніка, серпень, 205 р.

Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки той самий! V З’їзд волинської молоді церкви ХВЄ

Під таким гаслом пройшов V З’їзд волинської молоді церкви ХВЄ, який цього року припав на 6-8 серпня. Незмінний жовто-білий намет на березі Стиру в селі Рованці, що вже став своєрідним символом з’їзду, знову запросив послухати християнські семінари, проповіді, пісні, а також розділити дружнє спілкування та з’єднатися у спільній молитві до Господа.

Ювілей місії "Голос надії"

з 23 по 25 липня 2015 р. у Луцьку в приміщенні церкви Христа-Спасителя пройшла святкова конференція місії "Голос надії", присвячена 25-річному ювілею.

Хроніка, липень, 2015

Коли відчиняються вуха глухих

12 липня 2015 р. в одній із церков міста Ковеля відбулося святкове богослужіння з нагоди відзначення п’ятнадцятирічного ювілею служіння глухим людям. Дім молитви на вулиці Соборній, 26 був переповнений людьми, що прибули сюди не лише з Волині, а й з багатьох регіонів України і навіть з сусідньої Білорусі.

Хроніка, червень 2015

Волинська обласна конференція християн-підприємців

27 червня 2015 р. в Луцьку євангельська Церква Христа-Спасителя прийняла конференцію християн-підприємців Волинської області, на якій було обрано правління відділу підприємництва, визначено план і напрямок подальшої діяльності, відбувся обмін досвідом ведення бізнесу, обговорено юридичні та бухгалтерські питання, а також Віктором Вознюком проведено семінар на тему «Роздоріжжя в духовному зростанні».

Хроніка,квітень, 2015

Хроніка, березень 2015

Хроніка, лютий 2015

Волинські церкви для Сходу України

24 січня на обласній звітній конференції служителів Церкви ХВЄ єпископ Михайло Близнюк закликав і далі підтримати східні області України, що потерпають від бойових дій. Християни Волині жваво відгукнулися і вже через декілька днів стали відправлятися заповнені продуктами фури й вантажні автобуси.

Хроніка, січень 2015

У Луцьку відбулася 26 Волинська обласна конференція служителів церков ХВЄ

24 січня 2015 р. в домі молитви луцької церкви Христа Спасителя відбулася 26 Волинська обласна конференція служителів церков ХВЄ, яка зібрала 233 делегати. Темою цьогорічного зібрання служителів стали слова з Євангелії від Матвія: «Тож пильнуйте, бо не знаєте, котрого дня прийде Господь ваш» (24:42).

«Бог багатий милосердям» - 2015

16 січня 2015 р. у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбувся 10-й телемарафон «Бог багатий милосердям». Упродовж дня у прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь» з 8:45 до вечора тривала пряма трансляція виступів хорів та гуртів релігійних громад Волині. Завершилося це урочисте дійство зверненням і подякою представників влади.

Відійшов у вічність Степан Якович ЧМІЛЬ

13 січня 2015 року відійшов у вічність багаторічний служитель Божий, багатодітний батько і дідусь Степан Якович ЧМІЛЬ (1939-2015).

Архів новин