Архів новин

НОВИНИ
Волинського об`єднання церков ХВЄ


Новий Дім молитви в Башликах

Святкові дні в християн віри євангельської села Башлики почалися ще в переддень Різдва Христового, а точніше – 24 грудня 2017 року відбулася посвята й відкриття новозбудованого дому молитви. Просторий зал, розрахований на п’ятсот сидячих місць, умістив ще стільки ж людей.

Молодіжна конференція УЦХВЄ Волині

Що потрібно робити, щоб бачити світ не викривленим; як жити, щоб бути чистим і в усьому зразком в епоху ІТ-технологій. Саме такі злободенні питання обговорювали на молодіжній конференції у Луцьку, в домі молитви «Церкви Христа-Спасителя» 9 грудня 2017 р., яка зібрала півтори тисячі учасників.

Церква в епоху GOOGLE

Наша епоха — епоха ХХІ століття вже названа цифровою. Я хотів би поговорити про те, як християнам реагувати на сучасні технології й особливо на таку сферу, як інтернет, яка замінила собою безліч інших сфер, із яких ми раніше черпали інформацію. Нині, маючи доступ до інтернету, ми маємо доступ до такого об’єму інформації, як наші батьки за двадцять років. І це впливає на нас, навіть якщо ми цього не усвідомлюємо.

Хроніка, жовтень, 2017

Рукопокладення служителів у церкві м. Рожище

26 листопада 2017 р. в євангельській церкві районного центру Рожище відбулося рукопокладення на служіння братів, які пройшли випробувальний термін: Петра Глинюка — на пресвітерське, а Валерія Паламарчука, Івана Королюка, Юрія Сидорчука та Олександра Демчука — на дияконське.

Йоганнес Раймер відвідав Нововолинськ

З 27 по 29 жовтня 2017 р. місто Нововолинськ відвідав відомий німецький місіонер, проповідник та автор книг Йоганнес Раймер. Два дні він проводив семінари на різні теми християнського життя та служіння. У неділю 29 жовтня проповідник узяв учать у ранковому богослужінні в церкві Святої Трійці (пастор Володимир Грицак), а ввечері читав семінар для молоді на тему «Дошлюбні стосунки» у церкві «Ковчег» (пастор Олександр Дудік).

90-річчя євангельської церкви в с. Карпилівка на Волині

8 жовтня 2017 р. християни віри євангельської в селі Карпилівка Ківерцівського району Волині відзначили не тільки День подяки, а й 90-літній ювілей місцевої церкви. На цю дату припало й 25-річчя відкриття дому молитви, у якому до наших днів відбуваються зібрання.

Хроніка, серпень-вересень, 2017

XXI Конференція «Голосу надії»: Утішайте народ… готуйте дорогу Господеві!

26-28 липня 2017 року в християнському таборі «Берізка» (с. Олександрія, Рівненська обл.) пройшла чергова місіонерська конференція «Голосу надії». На святковий захід з’їхалося близько 300 місіонерів, а також багато інших гостей. На жаль, значна частина співпрацівників, особливо з-за кордону, приїхати не змогла. Проте дехто з них передав свої відеопривітання конференції, зокрема — Віктор Дежнюк (США), Віктор Вознюк (Польща), Олександр Цибушкін (Росія) та інші.

Переможець вспадкує усе! XII з'їзд християнської молоді Волині

З 19 по 22 липня 2017 р. в Згоранах волинська молодь навчалася перемагати. Це відбувалося в рамках Сьомого з’їзду християнської молоді Волині, адже девізом заходу був текст «Переможець вспадкує усе!» (Об.21). Навчання, мальовнича волинська природа та сукупність подій, що розгорнулися під час з’їзду, зробили його незабутнім не лише для молоді, а й для всіх присутніх.

Тиждень духовної обнови: Малин - 2017

13.07.2017. Тисячі молодих людей побували на християнському молодіжному фестивалі в таборі «Юність», що поблизу міста Малин на Житомирщині, щоб відновити духовні сили й надихнутися до активного суспільного життя.

Сотий день народження Машівської церкви

9 липня 2017 р. в селі Машів Любомльського району Волинської області віруючі євангельської церкви провели урочисте богослужіння, присвячене столітньому ювілею. Свято зібрало чимало гостей, а тому, щоб розмістити всіх присутніх, як у колишні добрі часи, на вулиці був поставлений намет. Гості прибули не лише з сусідніх сіл, але й областей та країн (Білорусі, Німеччини).

Хроніка, червень, 2017

Фестиваль сім’ї в Луцьку: як це відбувалося

Волинню прокотилася низка заходів, присвячених цінностям сім’ї. Зокрема в Луцьку 5 червня 2017 року уже вшосте відбувся «Фестиваль сім’ї», мета якого — популяризація християнських сімейних цінностей. Цього року він особливий тим, що відбувся в рамках відзначення 500-річчя Реформації. Ініціював проведення фестивалю Волинський обласний міжконфесійний оргкомітет за підтримки Луцької міської ради

«Ще ближче». У Львові пройшла молодіжна конференція західного регіону

27 травня 2017р. молодь церков ХВЄ Волині в кількості близько 500 чоловік відвідала міжобласну молодіжну конференцію, яка відбулася у львівській церкві «Голгофа». Ця чергова щорічна конференція Західного регіону (Львівська, Волинська, Закарпатська, Тернопільська області) проходила під гаслом: «Ще ближче» і зібрала не менше 1500 молодих людей.

Відділ праці з глухими УЦХВЄ презентував переклад Євангелії мовою жестів

26 травня 2017 р. в Києві відбулася презентація унікального проекту — «Біблія мовою жестів». На захід з’їхалися гості з багатьох регіонів України. Серед них працівники та керівники відділів по роботі з глухими людьми, освітяни, слабочуючі люди та їхні друзі, сурдоперекладачі, священнослужителі та представники держорганів.

Церкві християн віри євангельської в Локачах — чверть століття!

30 квітня 2017 року церква «Божий храм» селища Локачі, що на Волині, відзначила 25 річницю свого служіння. Гаслом проведення ювілею стали слова: «І будеш пам’ятати всю ту дорогу…» (5М.8:2).
На святкування знаменної події з’їхалися гості з місцевих церков району, керівництво обласного об’єднання церков ХВЄ.

Хроніка, травень, 2017

Благодійні обіди

16 квітня 2017 р., на Великдень, у Парку ім. 900-річчя м. Луцька відбувся святковий благодійний обід для бездомних та малозабезпечених осіб. Благодійні обіди в місті церкви, волонтери, благодійні фонди пропонують уже не перший рік.

Хроніка, квітень 2017

Хроніка, березень 2017

Справа благовістя

18 березня 2017 р. в Луцьку, в церкві «Віфанія», відбулася молодіжна конференція. Вона зібрала біля трьох сотень молоді Луцького регіону. Поділитися своїми думками щодо справи благовістя запросили керівника відділу євангелізації Церкви ХВЄ України Олександра Попчука

Хроніка, лютий 2017

Реформація – рух, що змінив світ

Саме під таким гаслом у м. Луцьку 24 лютого 2017 року відбувся просвітницький захід для вчителів історії та інших суспільних наук. Гостинно були відчинені двері Палацу учнівської молоді, у якому зібралися понад 300 учасників конференції з різних куточків Волині.

Хроніка, січень 2017

Архів новин