Архів новин

НОВИНИ
Волинського об`єднання церков ХВЄЗвітна конференція Волинського об’єднання ЦХВЄ

Це зібрання служителів відбулося 29 грудня 2018 р. в Луцьку, в домі молитви Церкви Христа-Спасителя. Тридцята звітна конференція зібрала більше двохсот пресвітерів та дияконів, що виконують служіння в більших і менших євангельських громадах нашої області. Девізом цього заходу стали слова з Другого послання апостола Петра: «…щоб зростали в благодаті й пізнанні Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа».

Відійшов у вічність Каганюк Петро

7 грудня 2018 р. відійшов у вічність пресвітер церкви с. Мокрець, Турійського району Каганюк Петро Григорович.

Відійшов у вічність Микола Лотоцький

30 листопада 2018 року відійшов у вічність Микола Йосипович Лотоцький, заступник єпископа Волинського об’єднання УЦХВЄ та його скарбник, пресвітер церкви смт Мар’янівка.

Молодіжна конференція на Волині

8 грудня 2018 р. в Луцьку, в приміщенні дому молитви Церкви Христа-Спасителя відбулася обласна молодіжна конференція. Захід був дуже велелюдним. Зареєструвалося більше 1300 делегатів, а ще кілька сотень цього не зробили. Зал, що може вмістити дві тисячі чоловік, був переповненим, а тому тим, хто затримався в дорозі або за домашніми справами, довелося терпеливо стояти в дверях.

Хроніка, грудень, 2018

Хроніка, листопад, 2018

Тридцятилітній ювілей церкви Горохова

В гарний погожий ранок осіннього дня — 18 листопада 2018 року віруючі міста Горохова поспішали на святкове богослужіння в Дім молитви церкви Християн віри євангельської. День подяки Богові, який відбувається тут щороку в цю пору, збігся з важливою історичною датою в житті цієї помісної церкви — її тридцятиліттям.

Хроніка, жовтень, 2018

Церква села Борочиче відзначила 90-річчя

12 серпня 2018 року в с. Борочиче Горохівського району відбулося урочисте богослужіння з нагоди потрійного свята — 90-літній ювілей церкви «Вефіль», 30-ліття дому молитви і 10 років церковному оркестру. Ініціаторами відзначення святкової дати стали Олена Богонос, Іванна Осіпович і Світлана Гесь — волонтери, які з благословення пресвітера Віталія Притули підготували історичну довідку й навіть створили фільм про церкву зі спогадами старожилів.

Хроніка, серпень, 2018

VIII з’їзд молоді Волині, Самари-2018

Під гаслом «Господь — розкіш твоя!» з 8 по 12 серпня 2018 р. проходив VIII З’їзд молоді ХВЄ Волині в с. Самари, що на Ратнівщині, який зібрав близько тисячі учасників (зареєстровано — 850). Протягом п’яти днів з’їзду християнська молодь проживала в наметах серед лісу на березі о. Лука. У щоденну програму входили богослужіння, секційні заняття, молитви.

Хроніка, липень, 2018

«Єдність», яка єднає!

З 2 по 9 липня 2018 р.поблизу м. Ковеля, на мальовничій лісовій галявині, пройшов семиденний відпочинок як для дітей, так і для дорослих. Тільки тут не було чути гучного сміху, емоційних викриків вболівальників, гомону дітвори. Чому? Це табір для людей із вадами слуху… З багатьох куточків України для зустрічі та спілкування приїхали близько 60 чоловік.

Хроніка, квітень-травень, 2018

У Стобихівці відбувся з’їзд людей з інвалідністю

29 квітня 2018 року в с. Стобихівка Камінь-Каширського р-ну відбувся черговий з’їзд людей з інвалідністю.
На чолі з пастором С. І. Морозом церква вже не вперше приймає чималу делегацію особливих людей.
Цей з’їзд налічував 153 особи з інвалідністю (неповносправні, з вадами слуху та вадами зору) та близько 85 волонтерів.

Освітяни ділилися досвідом віри

«Випробування вашої віри» — саме такою була тема семінару в рамках конференції християн-педагогів, яка відбувалася 24 березня 2018 року в м. Червонограді Львівської області. Близько восьми десятків педагогів із Волинської та Львівської областей зібрав цей цікавий та змістовний захід.

Хроніка, березень, 2018

Пам’ятай ту дорогу…

18.03.2018. Майже двадцять сім літ живемо в незалежній Україні. За цей час виросло нове покоління християн, які живуть в абсолютно інших умовах, аніж християни попередніх поколінь. Саме пам’яті про одну з найскладніших віх в історії життя церкви в Україні було присвячене Богослужіння, яке відбулося 18 березня цього року в Горохівській церкві християн віри євангельської. Воно було ініційованим, організованим та проведеним молоддю місцевої громади.

Життя без компромісів

17.03.2018. 17 березня, у суботу, відбулася конференція молоді євангельських церков Луцького регіону, до якого входять Ківерцівський, Луцький, Рожищенський райони. Захід відбувся в луцькій «Церкві Христа-Спасителя» та зібрав біля трьохсот учасників. Андрій Ходорчук провів семінар на тему «Життя без компромісів».

Віктор Назарчук: «Моя життєва позиція — просто йти за своїм покликанням»

Коли з нагоди 25-ліття діяльності духового оркестру церкви християн віри євангельської м. Горохів я зустрівся з його керівником Віктором Петровичем Назарчуком і зайшла мова про інтерв’ю для журналу, то він аж знітився. Сказав: «Я не хочу себе якось виставляти. Бо те, що ми тут натворили, то порівняно з жертвою Ісуса Христа — ніщо. Моя життєва позиція — просто йти за своїм покликанням і виконувати свою працю».

У найчисельнішій євангельській церкві на Волині рукопокладення служителів
11 лютого 2018 року «Церква Христа-Спасителя» м. Луцька провела врочисте зібрання, на якому було рукопокладено на пресвітерське служіння Євгена Мельничука, Анатолія Москвича та Ігоря Скоця, а на дияконськеЮрія Кравчука та Федора Громика.

Хроніка, лютий, 2018

Михайло Близнюк: «Мені хочеться дивитися на все так, як дивився Христос»
Інтерв’ю з єпископом Михайлом Івановичем Близнюком, головою Волинського об’єднання церков ХВЄ

Хроніка, січень, 2018

Горохівський духовий оркестр відзначив свій ювілей
21 січня 2018 р. в Горохівській церкві християн віри євангельської відбулося святкове Богослужіння, приурочене двадцятип’ятиліттю створення в цій християнській общині духового оркестру.
Коли в місті Горохові була заснована євангельська церква, у яку входили не тільки християни цього міста, але й віруючі багатьох сіл, служителі церкви — пресвітер Мельничук Я.Т., диякони Синюк П.Р., Сусь М.В. та Сірук М.Т. ініціювали створення духового оркестру.

Архів новин