Архів новин

НОВИНИ
Волинського об`єднання церков ХВЄ


 

У Ковелі відбулася звітна конференція церков ХВЄ Волині

28 грудня 2019 року відбулася чергова Пресвітерська конференція Волинського об’єднання УЦХВЄ. Вона була звітною, проходила під гаслом «Пильнуйте себе та всієї отари…» і зібрала близько 219 служителі Волині. На конференцію були запрошені старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночки, старші пресвітери та їхні заступники Рівненського (О. Коток, А. Яковець) та Львівського об’єднань (В. Якимів, В. Семенюк). Разом із названими гостями учасників з’їзду привітали єпископи Микола Синюк та Степан Веремчук.


 

Дім молитви в Березній Волі – надія на розквіт

8 грудня 2019 р. в селі Березна Воля Любешівського району відбулося врочисте зібрання з нагоди посвяти дому молитви. Подія зібрала біля двох сотень людей, коли в селі проживає трохи більше трьох сотень. До Березної Волі завітали гості з різних куточків Любешівського району, з Волині й не тільки: село межує з Рівненщиною, тому у святковому богослужінні взяли участь служителі церков сіл Кухче Зарічненського району (Анатолій Вакуліч) та Кухотська Воля (Микола Вакуліч).


 

Молодіжна конференція УЦХВЄ Волині

7.12.2019. Чергова молодіжна конференція ХВЄ відбулася в Луцьку, в домі молитви Церкви Христа-Спасителя. Зареєстровано 1400 чоловік, а в загальному було більше 2000 тисяч присутніх. Найбільше учасників із Камінь-Каширського, Маневицького та Луцького регіонів.


 

Відкриття Волинської філії КБІ в Луцьку

29 листопада 2019 р. розпочала роботу філія Київського Біблійного Інституту при Волинському об’єднанні Української Церкви Християн Віри Євангельської. В урочистому відкритті взяли участь голова Волинського об’єднання УЦХВЄ єпископ Михайло Близнюк, директор КБІ Олександр Давиденко, декан КБІ Алла Нечипорук, завідувач євангелізаційного відділу УЦХВЄ Олександр Попчук, завідувач відділу освіти Волинського об’єднання УЦХВЄ Микола Волков, ректор Волинської філії КБІ доктор богослов’я Андрій Ходорчук та інші служителі й гості.


 

У Луцьку почали служіння сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю

23 листопада 2019 року в «Церкві Христа Спасителя» відбулася зустріч 13 сімей, які виховують дітей із інвалідністю. Такий захід на базі цієї церкви відбувся вперше і мав назву «Дорогоцінний скарб». Поки з дітьми окремо працювали вчителі недільної школи, батьки мали змогу поспілкуватися між собою. На зустрічі були присутні служителі церкви Петро Мельник, Ігор Скоць, лікар Олександр Третяк, а також Оксана Семнюк із церкви «Фіміам», яка багато років піклується про двох дочок із ДЦП.


 

Відійшов у вічність пресвітер Володимир Давидюк

17 листопада 2019 року відійшов у вічність Володимир Дем'янович Давидюк – пресвітер церкви в с. Ярівка Горохівського р-ну.


 

Хроніка, жовтень, 2019

.


 

Хроніка, вересень, 2019

.


 

Відкриття дому молитви у селі Котів

18 серпня 2019 церква села Котів провела святкове богослужіння з нагоди 100-річчя євангельського руху в селі та посвячення новозбудованого дому молитви.


 

Хроніка, серпень, 2019

.


 

IX молодіжний з’їзд ХВЄ Волині

7-11 серпня 2019 року поблизу с. Карасин Маневицького району Волинської області, проходив IX з’їзд християнської молоді. Його гаслом став вірш із Євангелії від Матвія, 6:33: «Шукайте перш за все Царства Божого і Його праведності, а це все вам додасться!»
Серед соснового лісу біля озера Тросне розмістилося справжнє наметове містечко з населенням 1050 молодих людей — це ті, які проживали тут постійно. А за всі дні з’їзду зареєструвалися 1750 чоловік.


 

Хроніка, червень, 2019

.


 

Посвячення дому молитви в Седлище

17 червня 2019 р. для євангельських християн села Седлище Любешівського району стане пам’ятною датою — у цей день відбулася урочиста посвята нового дому молитви. Привітати віруючих прибули односельці, представники місцевої влади, керівництво Української Церкви Християн віри Євангельської (УЦХВЄ) та Волинського об’єднання УЦХВЄ, друзі з багатьох євангельських церков Волині.


 

Виклики останнього часу. Молодіжна конференція

11 травня 2019 р. молоді люди із західних областей України, а саме — Львівської, Закарпатської та Волинської, стали учасниками конференції, що відбулася в євангельській Церкві Христа-Спасителя, у Луцьку. Конференція зібрала велику кількість християнської молоді (біля двох тисяч осіб). На ній було порушено важливі питання. Серед наболілих питань було й те, що стало темою форуму: виклики останнього часу.


 

Хроніка, травень, 2019

.


 

Пожежа у таборі «Єдність»

28.05.2019. У християнському таборі для людей з інвалідністю, що біля Ковеля, сталася пожежа: згоріла кухня. Для відновлення потрібні кошти, тому організатори звертаються до небайдужих людей допомогти відновити приміщення.


 

«Використовуйте час» Звітна конференція УЦХВЄ

Річна звітна конференція братерства, що пройшла 15-16 травня 2019 року в церкві «Соборна» в Софіївській Борщагівці під Києвом, зібрала 278 делегатів з п’ятидесятницьких церков України та зарубіжжя. Програма заходу цілком відповідала його гаслу — «Використовуйте час» (Еф.5: 16).


 

Ювілейне зібрання з нагоди 90-ліття об’єднавчого з’їзду та заснування Союзу ХВЄ

4 травня 2019 року в Луцьку відбулося ювілейне зібрання служителів УЦХВЄ з нагоди 90-ліття об’єднавчого з’їзду та заснування Союзу ХВЄ. Святкування, організоване Волинським об’єднанням церков ХВЄ, проходило в «Церкві Христа Спасителя» і зібрало 630 служителів з різних областей України, а також з Білорусі та США. Усього на заході були присутні понад 800 чоловік.


 

Велике щастя — бути інструментом у Божих руках

8.05.2019. Одним із пріоритетних напрямків діяльності церкви завжди було й буде місіонерство, яке покликане досягнути проповіддю Євангелії людей. Для цієї праці Бог обирає особливо посвячених Йому християн. Один із таких — уродженець села Скобелка Горохівського району Волинської області Ігор Молочник, який уже декілька років виконує місіонерське служіння в Чернігівській області


 

Хроніка, квітень, 2019

.


 

На Волині запрацювала Біблійна школа

2 лютого 2019 р. в Маневичах стартувало навчання в Біблійній школі. На Волині для багатьох це вже не є новиною. Адже сьогодні посвятили себе для вивчення Слова Божого студенти чотирнадцятого набору. Бажання студіювати євангельські істини проявили тридцять вісім молодих людей з різних областей України й не тільки, тому що двоє учнів прибули з Росії. Проводитиметься навчання на базі Маневицької євангельскої церкви й триватиме до 21 квітня 2019 року.


 

Хроніка, січень, 2019

.


 

У Луцьку відбулася робоча зустріч працівників відділу освіти Волинського об`єднання церков ХВЄ

17 січня 2019 р. у місті Луцьку відбулася робоча зустріч працівників відділу освіти Волинського об`єднання Української церкви християн віри євангельської, організована його завідувачем Миколою Волковим. У ній взяли участь близько двох десятків відповідальних за освіту по регіонах, викладачів релігійних дисциплін, окремих служителів церкви. Учасники зустрічі обговорили положення «Про відділ освіти Волинського об`єднання церков ХВЄ» та затвердили його.Рукопокладення у церкві с. Кукли

20 січня 2019 р. в домі молитви селі Кукли Маневицького району відбулося святкове богослужіння. Причиною цього стало не лише свято Водохреща, а й урочиста подія рукопокладення на служіння: на пресвітерське — Руслана Наумчука, а на дияконське — Івана Крищука.

Архів новин