Архів новин

НОВИНИ
Волинського об`єднання церков ХВЄ


 

Хроніка, грудень, 2020

.


 

У Луцьку пройшла 32 конференція Волинського об’єднання церков Української Церкви ХВЄ

26 грудня у новозбудованому приміщені луцької церкви «Спасіння» відбулася 32 конференція Волинського об’єднання церков Української Церкви ХВЄ. Цього разу вона проходила під гаслом «Використовуючи час…». На закінчення непростого 2020 року служителі, звітуючись про успіхи та проблеми цього періоду та плануючи працю на наступний рік, акцентували увагу на правильному та мудрому використані часу, у який живемо. Це стосується як розуміння загальних подій суспільства, так і правильної поведінки в особистому житті.


 

Посвячення дому молитви у місті Шостка

6 грудня 2020 р. відбулося посвячення новозбудованого дому молитви церкви «Віфанія» у місті Шостка на Сумщині. На свято приїхало багато гостей з Києва, Волині та Сумської області. Серед них перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок, директор місії «Голос надії» єпископ Микола Синюк, старший пресвітер Волинського об’єднання церков УЦХВЄ єпископ Михайло Близнюк, старший пресвітер Сумського об’єднання церков УЦХВЄ Віктор Клець.


 

Відкриття дому молитви «Спасіння»

22 листопада 2020 року відбулося урочисте відкриття та посвячення дому молитви євангельської церкви «Спасіння», який знаходиться на території Підгайцівської громади, біля Луцька. На святкове зібрання прийшли не тільки члени церкви «Спасіння», а й прихожани та служителі інших церков, представники регіональних об’єднань УЦХВЄ — Волині, Рівненщини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Хмельниччини, Київщини та ін. Завітали також представники влади.


 

Великий Господь на Сіоні!

8 листопада 2020 року церква «Сіон» міста Луцька відзначила День подяки та посвячення приміщення дому молитви. На святкове зібрання прибуло багато гостей із різних церков, а також старші служителі УЦХЄ, зокрема єпископ УЦХВЄ М. С. Паночко, голова Волинського об’єднання церков єпископ М. І. Близнюк, його заступник П. А. Рибак, почесний єпископ Волинського об’єднання церков С. В. Веремчук, пастор церкви Христа-Спасителя Є. Т. Мельничук та інші.


 

Хроніка, листопад, 2020

Рукопокладання у церкві церкві «Ковчег» м. Любомля

.


 

Хроніка, жовтень, 2020

Рукопокладання у церкві церквіс. Рудники Маневицького району

.


 

Небесний Батько може так багато зробити руками земних дітей

8.10.2020. Близько п’ятдесяти душ зібралося на території дому молитви, що в Луцьку, на вулиці Вороніхіна, 14а. Це приїхали вдови та вдівці з різних куточків Волині. Чому тільки сорок? Тому, що це зібралися матері й батьки, які після смерті чоловіка або дружини самостійно виховують неповнолітніх дітей. І сім’ї ці в більшості багатодітні. Як поставити на ноги, а ще й виховати без батьківського плеча й материнської ласки?


 

Свято в церкві с. Гута-Лісівська

Гута-Лісівська — одне з невеликих поліських сіл Маневиччини, яке не можна назвати процвітаючим, — 18 жовтня 2020 р. приймало гостей з нагоди відкриття дому молитви. Завітали на свято не лише віруючі з сусідніх сіл, але й з області та самої столиці. Не обминули своєю увагою дійство й високопосадовці: Ірина Констанкевич — народний депутат ВРУ, Андрій Бурак — т.в.о. голови Маневицької РДА та Віталій Шмигельський — голова сільської ради. Усі шановні гості мали слово привітання, поради, застереження та подяки.


 

Хроніка, вересень, 2020

.


 

Хроніка, серпень, 2020

.


 

Хроніка, липень, 2020

.


 

Луцькі п’ятидесятники провели пасхальні авто-богослужіння на аеродромі

19 та 20 квітня 2020 року волинські церкви ХВЄ провели два святкових богослужіння на недіючому аеродромі с. Крупа. Формат зібрання був незвичайний — щоб не порушувати умов карантину, віряни приїхали на власних автомобілях, а службу слухали через радіоприймачі на окремій fm-хвилі.


 

На Пасху поблизу Луцька відбудеться авто-богослужіння

18.04.2020. Враховуючи карантинну ситуацію, яка склалася цьогоріч і призвела до неуможливлення збиратися на богослужіння у церквах, служителі церков змушенні шукати нові способи для зібрань. Волинське об’єднання церков ХВЄ організувало та узгодило з органами місцевої влади проведення незвичного пасхального богослужіння — на території недіючого летовища у селі Крупа поблизу Луцька.


 

Викрито фейк про луцьку «Церкву Христа Спасителя»

13 квітня 2020 року відбулася інформаційна атака на найбільшу п’ятидесятницьку общину м. Луцьк «Церкву Христа Спасителя». Через мережу Facebook поширилося дезінформативне повідомлення, нібито попри карантинні обмеження, церква продовжує проводити багатотисячні богослужіння. 

На Волині стартувала акція «Підвези медика»

24.03.2020. Із сьогоднішнього дня Волинське об’єднання церков ХВЄ започатковує нове, незвичне дотепер служіння: «Підвези медика». З ініціативи віруючих луцької церкви «Спасіння» і, перш за все пастора Миколи Климчука, організовується акція, яка передбачає регулярні перевезення особистим транспортом медиків на роботу і з роботи.


 

Рада Церков оголосила 25 березня Днем загальної молитви та посту за Україну

23.03.2020. У доповнення до нашого попереднього Заклику щодо профілактики поширення коронавірусу та усвідомлюючи свою відповідальність за здорове майбутнє українського суспільства, збереження демократичних здобутків держави і поваги до гідності людини, її прав і свобод, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звертається до всіх людей доброї волі з закликом приєднатися до загальної молитви і посту (для тих, кому дозволяє стан здоров’я) за Україну.


 

Навчання для служителів та проповідників

17-21 лютого 2020 року в Ретрітцентрі луцької церкви «Фіміам», що в с. Заозерне Любомльського р-ну, відбулося навчання для служителів та проповідників церков Волинського та Львівського об’єднань УЦХВЄ. Забажало навчатися 66 чоловік, із яких 14 – із Львівської області.


 

Хроніка, березень, 2020

.


 

Відійшли у вічність Олександр Столярчук та Володимир Ярута

10.02.2020. Останнім часом до нас проходить багато звісток про служителів, які передчасно і раптово відходять у вічність. У січні унаслідок нещасного випадку помер диякон Луцької Церкви Христа-Спасителя Олександр Столярчук, а на початку лютого — колишній пастор церкви с. Будки Володимир Ярута.


 

Хроніка, січень, 2020

.Архів новин