Архів новин

НОВИНИ
Волинського об`єднання церков ХВЄ
 

Хроніка, грудень, 2021


 

Михайло Близнюк узяв участь у нараді Місіонерського департаменту УЦХВЄ

15 грудня 2021 року в церкві «Спасіння» м. Луцьк відбулося засідання Місіонерського відділу УЦХВЄ, яке відвідали відповідальні з регіонів, представники місій та інші служителі, зокрема, старший пресвітер Волині єпископ Михайло Близнюк.


 

Василь Паламарчук узяв участь у духовній дискусії

Заступник старшого пресвітера церков ХВЄ Василь Паламарчук узяв участь в обговоренні низки актуальних духовних проблем сьогодення, яке організував сайт новин Луцька і Волині «Конкурент».


 

Дитячі табори на Волині

10.11.2021. Наша праця в с. Лежниця продовжується. Стараємося робити все, що в наших силах. Особливу увагу приділяємо дітям. Щосуботи малеча спішить до клубу «Крона». Назвали саме так — з вірою, що зараз ми сіємо в землю маленьке зерно, але з нього виросте велике дерево, під кроною якого знайдуть відпочинок і затишок птахи. Діти полюбляють ці зустрічі


 

Церква «Віфлеєм» села Боратин Луцького району відзначила своє 20-ліття

24 жовтня 2021 року церква «Віфлеєм» села Боратин Луцького району відзначала своє 20-ліття та дякувала Господу за врожай та всі Його дари.


 

Звернення Правління УЦХВЄ щодо вакцинації від COVID-19

За результатами обговорення Правлінням УЦХВЄ від 6 жовтня процесу вакцинації проти COVID-19 просимо вас, спілкуючись з людьми, користуватися наступними рекомендаціями: 1.Вакцинація є частиною медицини, а не теології. Звідси прохання уникати розгорнутих тлумачень та рекомендацій, якщо ви не є дипломованим медичним спеціалістом.


 

Свято у горохівській церкві

26 вересня 2021р. церква ХВЄ міста Горохова відзначала подвійне свято: День подяки та 30 років з дня відкриття дому молитви. Гарний сонячний день зібрав у стінах оновленого храму (кілька років тому приміщення значно розширили) сотні місцевих віруючих та гостей. Лейтмотивом усього святкового богослужіння було слово «подяка». Подяка за хліб насущний, за плоди землі, за більш як тридцятилітній шлях місцевої церкви, за спасенні душі, за нові церкви, утворені силами горохівчан, за мирне небо та свободу проповіді Євангелії.


 

Святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху в Україні

16-17.09.2021. Волинська делегація церков ХВЄ взяла участь у святкуванні 100-річчя п’ятидесятницького руху в Україні. Разом з Рівненщиною вона була найчисельнішою на цьому святі. Тим більше, що саме Волинь безпосередньо причетна до цього руху, бо одним із перших вогнищ української П’ятидесятниці стала Тернопільщина та волинське і білоруське Полісся.


 

У Луцьку пройшов Третій молитовний сніданок

10.09.2021. Делегація від Волинського об’єднання церков ХВЄ узяла участь у Третьому молитовному сніданку Волині. На нього зібралися близько 200 учасників. Також був присутній Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. Цьогоріч захід приурочено 30-й річниці незалежності України.


 

Відкриття дому молитви у селі Тростянка

29 серпня 2021 р. у селі Тростянка Рожищенського району відбулося відкриття дому молитви.


 

Луцька Церква Христа Спасителя відсвяткувала 30 років з дня відкриття дому молитви

9 серпня 2021 р. луцька Церква Христа Спасителя в день Преображення святкувала 30-річчя дому молитви. Саме цього дня відбулося урочисте богослужіння та посвята новобудови.


 

Х З’їзд християнської молоді Волині

Запитання Ісуса Христа до апостола Петра при першій зустрічі після воскресіння — «Чи ти любиш Мене?» — адресувалося кожному, хто брав участь у ювілейному з’їзді християнської молоді Волині, який проходив із 4 по 8 серпня 2021 року в с. Брунетівка, що неподалік від Ковеля.


 

«Територія добра» провела дитячий табір у селі Дідичі

14.08.2021. Команда «Територія добра» уже 6 років працює з дітками в табірному служінні, і тільки цього літа їм вдалося вперше провести дитячий відпочинок у с. Дідичі. Чому не могли раніше? Бо то священик православної церкви забороняв, то дирекція школи... Але у цьому році Бог дав можливість втілити задумане.


 

Водне хрещення у селі Дерно

1 серпня 2021 р. у селі Дерно Ківерцівського району відбулося святе водне хрещення по вірі. У заповіт з Господом вступили нові члени чотирьох церков району.


 

Відкриття дому молитви у селі Пальче

1 серпня 2021 року відбулося урочисте відкриття посвячене дому молитви церкви ХВЄ у селі Пальче Ківерцівського району. На урочистість, крім земляків, завітали старший єпископ Української Церкви ХВЄ Михайло Степанович Паночко, старший пресвітер Волинського об’єднання церков ХВЄ, єпископ Михайло Близнюк та його заступник Петро Рибак. Співом служив гурт «Голос Сіону» із церкви Торчин.


 

Рукопокладення у церкві «Ковчег»

18 липня 2021 р. в церкві «Ковчег» м. Нововолинська відбулося рукопокладення на пресвітерське служіння Дудіка Володимира Йосиповича та Синиці Володимира  Михайловича, а також дев’ятьох братів на дияконське служіння.


 

«Щоб знало майбутнє покоління». Місія «Голос надії» відсвяткувала 30-річчя

16-17 липня 2021 року поблизу Луцька свій 30-річний ювілей святкувала базова місія Української церкви християн віри євангельської «Голос надії». Щоправда, ХХІІІ конференція припала на 31 рік її діяльності — в 2020 році з’їзду місіонерів завадив карантин. Святковий захід, що проходив під гаслом «Щоб знало майбутнє покоління» (Пс.77:6), зібрав понад 400 делегатів та гостей з України, Росії, Болгарії, Хорватії, США тощо.


 

У селі Личани розпочалося будівництво дому молитви

12 липня 2021 р. у селі Личани Ківерцівського району  була звершена молитва благословення перед початком будівництва модульного дому молитви. У молитві узяли участь старший пресвітер Волинського об’єднання церков ХВЄ, єпископ М. І. Близнюк, його заступник П. А. Рибак та інші служителі


 

Хроніка, червень, 2021


 

Відкриття дому молитви у селі Мочалки

21 червня 2021 р. церква села Мочалки Ковельського району мала подвійне свято. Гості та місцеві відзначали не тільки Трійцю — народження Церкви, а й відкриття нового дому молитви. Це невеличке поселення відоме серед християн-протестантів ще з двадцятих років минулого століття. Саме воно стало колискою духовного народження для багатьох служителів Церкви ХВЄ.


 

Фестиваль сім’ї у Горохові

«Сім’я – це Божий задум» — під таким гаслом 13 червня 2021 р. у Горохові відбувся четвертий Фестиваль сім’ї. Фестиваль розпочався урочистою ходою з майдану Незалежності міста під супровід духових оркестрів із УЦ ХВЄ Горохова і Церкви ЄХБ. У міському сквері служителі церков із сіл і міст Горохівщини та сусідніх територіальних громад звершили молитву, а далі пролунала проповідь першого заступника єпископа УЦ ХВЄ Василя Паламарчука.


 

Церква і бізнес: точки дотику

29 травня в Луцьку, на базі церкви «Спасіння», відбулася конференція «Бізнес і церква: точки дотику». Організатори – Християнська асоціація бізнесменів за підтримки Департаменту освіти та Руху молоді УХЦВЄ – створили особливу атмосферу як для підприємців із досвідом, так і для початківців у бізнесі.


 

Людина з великим серцем

25 травня 2021 року після тривалої хвороби на 67 році життя відійшов у вічність член «Церкви Христа Спасителя» Володимир Середюк. Похорон відбувся 26 травня в с.П’ятигори Рівненської області.


 

Відійшов у вічність Кирило Гламазда


 

Хроніка, травень, 2021

.


 

Випускний у школі диригентів при Волинському об’єднанні ЦХВЄУ

9 травня 2021 року стало пам’ятною датою для двадцяти чотирьох студентів-диригентів, що навчалися в школі диригентів при ВОЦХВЄУ в місті Луцьк на базі Церкви Святої Трійці. Теоретичні та практичні навички молоді люди здобували півтора року.


 

Відійшов у вічність Віталій Дяк


 

Хроніка, квітень, 2021

.


 

Посвята дому молитви в селі Жидичин

11 квітня 2021 року відбулася посвята дому молитви в селі Жидичин Ківерцівського району. На урочистому відкритті дому молитви були присутні єпископ Степан Васильович Веремчук, директор місії «Голос надії» єпископ Микола Петрович Синюк, заступники голови Волинського об’єднання церков ХВЄ Василь Іванович Паламарчук та Петро Андрійович Рибак, а також пресвітери церков Волині.


 

На Горохівщині пройшла конференція для вдів

13 березня 2021 року у домі молитви Української Церкви ХВЄ в м. Горохів вперше відбулася районна конференція для вдів, вдівців та одиноких членів церков ХВЄ.


 

Триденний навчальний курс для служителів у с. Заозерне

З 16 по 18 лютого 2021 року в Ретрітцентрі церкви «Фіміам», розташованому в с. Заозерне Любомльського району Волинської області, відбувся навчальний курс для служителів Волинського об’єднання УЦХВЄ. Навчання організував відділ освіти об’єднання церков Волині, зокрема його завідувачем Миколою Волковим.


 

Хроніка, січень, 2021

.Архів новин